Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

KittyBella w Atrium Reduta! Spotkaj się z idolką i przeżyj niezapomniany Dzień Dziecka!

KittyBella w Atrium Reduta! Spotkaj się z idolką i przeżyj niezapomniany Dzień Dziecka!
Zobacz więcej zdjęć »
Już w sobotę, 1 czerwca, Atrium Reduta zamieni się w raj dla fanów gier wideo i świata YouTube. Z okazji Dnia Dziecka centrum handlowe na warszawskiej Ochocie odwiedzi gwiazda młodego pokolenia – youtuberka i streamerka KittyBella!

To będzie prawdziwa gratka dla wszystkich fanów gier wideo i świata YouTube. Już w sobotę, 1 czerwca warszawską Redutę odwiedzi youtuberka i streamerka – KittyBella. Jej kanał na YouTube bije rekordy popularności, a teraz fani będą mieli niepowtarzalną okazję, by poznać ją osobiście i zrobić sobie wspólne zdjęcie! Idolka dzieci i młodzieży spotka się z dziećmi i zaprosi ich do wspólnej zabawy.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Wydarzenie będzie doskonałą okazją dla pociech, które fascynuje świat nowych technologii i programowania. Redutę odwiedzą również specjaliści ze szkoły „Giganci Programowania”, którzy podczas warsztatów nauczą najmłodszych podstaw kodowania w grze Minecraft.

To nie koniec atrakcji! Uczestnicy mogą wziąć udział w konkursach i wygrać świetne nagrody! Dodatkowo na fanpage’u Atrium Reduta na Facebooku, na fanów KittyBelli czeka wyjątkowa gratka – możliwość wygrania prywatnego spotkania z gwiazdą! Śledźcie Facebooka Atrium Reduta, aby dowiedzieć się więcej!

Wydarzenie odbędzie się w najbliższą sobotę, 1 czerwca w Atrium Reduta i potrwa od godziny 11:00 do 16:00. Z KittyBellą fani będą mogli spotkać się od 12:00 do 15:00.

Więcej informacji nt. wydarzeń i aktualnej oferty centrum handlowego Reduta znajduje się na stronie internetowej galerii.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

KatarzynaD.

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »