Dom » Wnętrza

Klasyka gatunku – drzwi wewnętrzne VITTORIA-W firmy POL-SKONE

Klasyka gatunku – drzwi wewnętrzne VITTORIA-W firmy POL-SKONE
Zobacz więcej zdjęć »
Wnętrza utrzymane w klasycznym klimacie są kwintesencją elegancji. Ich ponadczasowy wymiar podkreśla stonowana kolorystyka, stylizowane meble czy szlachetne materiały.

Tradycyjne w formie drzwi wewnętrzne VITTORIA-W firmy POL-SKONE z ozdobnymi listwami okalającymi przeszklenie to idealna propozycja dla osób wymagających, poszukujących klasycznych wzorów w luksusowym wydaniu.


Styl klasyczny jest jednym z najwdzięczniejszych kierunków w urządzaniu wnętrz, ponieważ potrafi płynnie przenikać się niemal ze wszystkimi innymi nurtami, takimi jak: glamour, art déco czy nowoczesny. Wnętrza wystylizowane na klasyczne mogą mieć różne oblicza w zależności od wprowadzanych detali. Aranżacje utrzymane w takim klimacie posiadają jednak kilka cech wspólnych, przede wszystkim jest to harmonia w dopasowaniu poszczególnych elementów, ale także stonowana kolorystyka czy wysokiej jakości materiały wykończeniowe. Tradycyjnie urządzone pomieszczenia nie mogą się również obejść bez elementów wyposażenia wykonanego z drewna. Ten solidny i szlachetny surowiec idealnie komponuje się z wyszukanymi materiałami zasłon czy obić mebli. Taki wystrój wymaga również dobrania drzwi wewnętrznych, które będą przykuwać wzrok nie tylko swoją naturalną kolorystyką, lecz także elegancką formą. Drzwi wewnętrzne VITTORIA-W firmy POL-SKONE, dzięki fornirowanej powierzchni, ozdobnym tłoczeniom i finezyjnym przeszkleniom ze szkła ornamentowego, idealnie wpiszą się w klasyczne kanony piękna. 

Ponadczasowa elegancja

Klasyczny urok drzwi wewnętrznych VITTORIA-W firmy POL-SKONE podkreślony został przez wykorzystanie najwyższej jakości materiałów i zachowanie dbałości o najmniejszy detal. Subtelnie zaznaczona linia dekoracyjnie wygiętych listew bez wątpienia stanowi gustowną ozdobę modelu VITTORIA-W. Konstrukcja oparta jest na systemie przylgowym, dzięki czemu powierzchnia skrzydła tworzy z ościeżnicą jedną płaszczyznę. Ramiak drewniany obłożony został dwiema płytami HDF oraz pokryty naturalnym fornirem, standardowo wypełniony warstwą stabilizującą o strukturze „plastra miodu”. W ramach linii VITTORIA-W dostępne są 3 modele skrzydeł, które można wykończyć 14 odcieniami forniru począwszy od jasnej limby przez delikatny brąz orzecha tureckiego aż po ciemny heban. Wyraźnym akcentem dekoracyjnym tego modelu są przeszklenia, które można wykonać ze szkła ornamentowego. Drzwi VITTORIA–W staną się wyraźnym akcentem w klasycznie zaaranżowanych wnętrzach.

Stylowa kolorystyka

Misternie zdobione lustra, stylowe meble, luksusowe tkaniny, w połączeniu z zabytkową porcelaną i ornamentowym szkłem. Wszystkie te elementy można znaleźć we wnętrzach urządzonych w stylu klasycznym, oprócz wyjątkowych detali należy również pamiętać o odpowiednim doborze kolorystyki. Ciepłe, stonowane odcienie wykreują przytulną atmosferę. Barwy użyte w takiej stylizacji muszą mieć spójny charakter, a poszczególne elementy wykończenia powinny być zachowane w podobnej tonacji. W klasycznych wnętrzach warto stworzyć konsekwentne nawiązania kolorystyczne przede wszystkim do podłogi i mebli. Ciemna podłoga, powszechnie uważana za bardziej elegancką, będzie optycznie pomniejszać przestrzeń. To doskonała propozycja do przestronnych salonów. W takiej stylizacji dobrze jest wybrać drzwi VITTORIA-W o jaśniejszym wybarwieniu forniru, np. w kolorach - jasny orzech czy cappucino. Jeśli zaś chcemy nadać aranżacji nieco lekkości, można zastosować drzwi fornirowane w subtelnych odcieniach limby, buku czy dębu. Należy jednak pamiętać, że podłoga w takim pomieszczeniu powinna być w tej samej kolorystyce. Zestawienie w jednym wnętrzu jasnych, klasycznych drzwi VITTORIA-W i dużo ciemniejszej podłogi, może zburzyć spójny wyraz całej stylizacji. Wykorzystanie elementów wyposażenia o podobnej barwie, czy nawet w różnych odcieniach tego samego koloru, pozwoli nam urządzić jednolite i pozbawione monotonii wnętrze.

Poducent: POL-SKONE Sp. z o.o.

Ceny:

VITTORIA-W, cena skrzydła kolekcji I od 795 zł + 23% VAT

VITTORIA-W, cena skrzydła kolekcji II od 838 zł + 23% VAT

VITTORIA-W, cena skrzydła kolekcji III od 964 zł + 23%

VAT VITTORIA-W, cena skrzydła RETRO, LIMBA od 1050 zł + 23% VAT 

Więcej informacji na stronie: www.pol-skone.pl

Informacje o firmie:

POL-SKONE Sp. z o.o. jest jedną z największych i najbardziej dynamicznie rozwijających się polskich firm branży stolarki budowlanej. Ofertę firmy stanowią: drzwi wewnętrzne (malowane, okleinowane, laminowane i fornirowane); drzwi techniczne (dźwiękoizolacyjne i przeciwpożarowe), drzwi zewnętrzne, okna drewniane, ościeżnice, listwy drzwiowe i przypodłogowe  a także okiennice.

POL-SKONE jest obecna na polskim rynku od 1990 roku. Obecnie dysponuje trzema nowoczesnymi, w pełni skomputeryzowanymi zakładami produkcyjnymi w Lublinie, Biłgoraju i Niemcach. Zatrudnia ponad 900 wysoko wykwalifikowanych pracowników. Produkuje swoje wyroby od podstaw z najlepszego gatunkowo drewna pochodzącego wyłącznie z polskich lasów. POL-SKONE posiada rozwiniętą sieć sprzedaży na terenie Polski, a także eksportuje swoje produkty do Czech, Słowacji, Szwecji, Ukrainy, Rumuni, Łotwy, Litwy, Włoch, Białorusi, Norwegi, Rosji, Francji, Niemiec i Holandii.

Celem firmy jest wytwarzanie wyrobów o jakości spełniającej oczekiwania Klientów oraz utrwalenie opinii zaufanego partnera. W roku 2000 firma uzyskała w placówce certyfikującej Rheinisch-Westfälischer TÜV e.V. certyfikat na System Zapewnienia Jakości zgodny z normą ISO 9001, zaś w 2010 roku przeszła pozytywnie audyt na zgodność z normą PN EN ISO 9001:2009.

Funkcjonalność, piękno, estetyka i wysoka jakość wykonania produktów POL-SKONE zostały wielokrotnie docenione przez eksperckie gremia. Firma została dwukrotnie uhonorowana Polskim Godłem Promocyjnym "Teraz Polska" za serię drzwi wewnątrzlokalowych w 2001 roku oraz za drzwi techniczne przeciwpożarowe systemu POL-SKONE FR w 2002 roku. Przedsiębiorstwo jest także zdobywcą wielu nagród targowych oraz posiadaczem Złotego Certyfikatu "Przedsiębiorstwo Fair Play" uzyskanego w 2001 roku.

Firma POL-SKONE opiera swoje działania na zrównoważonym rozwoju spełniając najwyższe standardy społeczne i środowiskowe na rynku. Jako jedna z nielicznych w Polsce otrzymała międzynarodowy Certyfikat FSC (Forest Stewardship Council) świadczącym o odpowiedzialnym zarządzaniu gospodarką leśną. Firma POL-SKONE jest również zdobywcą odznaczenia "Zielona Marka", będącego niezależnym certyfikatem wyróżniającym przyjazne środowisku i człowiekowi produkty. Wyróżnienie podkreśla energooszczędne cechy i korzyści ekonomiczne wynikające bezpośrednio z wyboru produktów oznaczonych tym logotypem. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

E.C.H.O. Communications

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »