Moda » Bielizna

Klinika Stanika w Porcie Łódź

Klinika Stanika w Porcie Łódź
Zobacz więcej zdjęć »
Miłe Panie – głowa do góry, pierś do przodu. Port Łódź i salon Siluet zapraszają w najbliższą sobotę (5 listopada) do Kliniki Stanika. W godzinach 12:00 – 19:00 wszystkie klientki centrum będę mogły skorzystać z bezpłatnych porad brafitterek.

Pod szyldem Klinika Stanika kryje się zespół profesjonalnych brafitterek, które bezpłatnie doradzają, jak dobrać idealny biustonosz. Patrząc na wyniki badań, pomoc ta jest konieczna - aż 9 na 10 Polek nosi źle dobrany do swoich wymiarów rozmiar stanika. - Już w sobotę Klinika Stanika zagości w salonie Siluet oraz na stoisku przy sklepie Saturn w Porcie Łódź. Podczas akcji będzie można zdiagnozować swój właściwy rozmiar biustonosza, a tzw. Stanikowe Panie Doktor dopasują klientkom odpowiedni model i kształt stanika. Tego dnia będzie można wygrać ekskluzywny biustonosz, a każda z pań może liczyć na 10% zniżkę na produkty marki Panache. Zapraszamy serdecznie w godzinach 12:00 - 19:00 - mówi Emilia Lange- Cichocka, menadżer działu marketingu Portu Łódź.

Klinika Stanika to bezpłatna akcja, która jest kontynuacją polityki firmy So Chic, dystrybutora marki Panache na polskim rynku, oferującego biustonosze od miseczki AA do KK już od 60 cm pod biustem. Podczas pierwszej edycji „brafitingową receptę" z dużą dawką pewności siebie otrzymały panie z 16 polskich miast.

Więcej informacji na stronie internetowej www.portlodz.pl.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Katarzyna Rąkowska

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »