Firma » Biura

KLUBOKAWIARNIA POLANA Z AGENCJĄ PR

KLUBOKAWIARNIA POLANA Z AGENCJĄ PR
Zobacz więcej zdjęć »
Face it! od lipca współpracuje z innowacyjną klubokawiarnią Polana, która już od sierpnia ruszy na warszawskim Wilanowie.
Do zadań agencji należeć będzie organizowanie eventów, dbanie o media relations oraz prowadzenie profili społecznościowych na Facebooku i Instagramie. Agencja została wybrana w drodze rekomendacji.
Polana to nowy koncept klubokawiarni - połączenie restauracji, sali zabaw dla dzieci z ciekawymi warsztatami i programem animacyjnym oraz miejsca spotkań mieszkańców Wilanowa i nie tylko. Wyróżnią ją niezwykły wystrój wnętrz (np. żywy mech na suficie, strefa zabaw dla dzieci drzewami sięgającymi wysokiego sufitu, całość w barwach nawiązujących do kolorów lasu) oraz unikalna kuchnia. W Polanie będzie można organizować przyjęcia urodzinowe oraz inne imprezy zarówno dla małych, jak i dorosłych gości.

Agencja Face it! działa od 2012 roku. Współpracuje z klientami z różnorodnych branż, m.in. z takimi firmami jak: Arte po polsku (europejski kanał TV), Cinema-City (największy operator kin w Europie Środkowo-Wschodniej), Paese (producent pielęgnacyjnych kosmetyków kolorowych), Prelios (doradztwo inwestycyjne), hotel Bacówka Radawa SPA czy Grochola Prawdziwy Chleb (sieć piekarni).Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Naruszew

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »