Kobieta, zdrowie, uroda » Uroda

Kobieta dzisiejszych czasów!

Nie mamy czasu, nie mamy chęci, ciągle gdzieś biegamy, coś załatwiamy i.... zapominamy o sobie. A do czego to prowadzi?

Dzisiejsza kobieta nie ma czasu praktycznie na nic. Rodzina, dom, dzieci i ich problemy, oraca zawodowa. Samych obowiązków jest tyle, że niestety nie ma czasu dla samej siebie.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

W dodatku media cały czas przedstawiają nam ideał żony, matki i kobiety. Najwiekszym problemem w dzisiejszych czasach to figura. Wciąż dążymy do smukłej, szczupłej figury. Niestety ten stereotyp tak mocno zakorzenił się w ludzkiej psychce, że każda kobieta twierdzi, że jest za gruba, za brzydka itp.

W innych kulturach spotykamy długie szyje, uszy, a my mamy wychudzoną figurę. Ale czego nie robi się, aby być piękną...

A czy są brzydkie kobiety? Na pewno nie. Czasami wystarczy odrobinę czasu i chęci, aby z szarej myszki przekształcić się w pięknego łabędzia. W większości wypadków wystarczy wizyta u fryzjera i 5 minut co rano przed lustrem, aby zmienić swój wizerunek.

Oczywiście trzeba również zwrócić uwagę na odzież, w którą się ubieramy.

Kobieta, która ciągle nie jest pewna swojego piękna często wybiera dużo za duże ciuchy, pod którymi chce schować swoje ciało.

Taka odzież jest na pewno wygodna, ale czy na pewno kobieca?

To pytanie pozostawiam bez odpowiedzi, wystarczy spojrzeć na ulicę by sobie na nie odpowiedzieć.

Wydaje się, że największym problemem jest brak poczucia własnej wartości, swojego piękna i swoich atutów. To jest podstawowa rzecz, która nie pozwala kobietom być szczęśliwą, od tego zaczynają się kolejne prblemy. Źle ubrana Pani, bez uśmiechu i makijarzu często ma zamkniętą drogę do awansu zawodowego, smutna matka to ponura atmosfera w całym domu, a żona z kompleksami to.... niestety niezadowolony mąż. Tak więc tego typu podejście do samej siebie, bardzo komplikuje nam całe życie.

Szybko trzeba to zmienić. Wystarczy kilka eksperymentów przed lustrem z pomadką do ust i tuszem, wizyta u ulubionego fryzjera i odrobina wiary w siebie na początek. Sama ocenisz jak szybko zmienia się życie i jak łatwo jest być szczęsliwą i zarażać tym szczęściem wszystkich, których kochamy.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

BigWorld

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »