Moda » Odzież

Prawdziwa metamorfoza

Prawdziwa metamorfoza
Zobacz więcej zdjęć »
Piękno nie zna rozmiaru. Piękną kobietę nie charakteryzuje chudość modelki. To coś jest w niej. To urok, wdzięk i uśmiech, który swoją mocą może rozświetlić nawet najbardziej pochmurny dzień. Piękna kobieta to kobieta pewna siebie, pewna swojej urody.

Często w telewizji można oglądnąć programy o „metamorfozach”, kiedy z kopciuszka jak za dotknięciem czarodziejskiej różczki pojawia się piękna kobieta.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Ale czy trzeba wziąśc udział w tego typu programach, żeby zobaczyć swoje drugie ja, swoje piekne ja? Nie! Nie trzeba!

Każda kobieta wie, że staranny makijaż i dobrze dobrana kreacja potrafi zdziałać cuda.

Odzież w rozmiarach xxl często jest jednak szyta na „starą modę” - duże, workowate, długie i ogólnie bez fasonu. Jednak na rynku można znaleźć odzież, która pokdkreśli atuty każdej figury, bez ukrywania całości pod dużą ilością materiału.

Najważniejsze jest, aby kreacja była dopasowana do figury. Często zdaża się tak, że dana bluzka wygląda idealnie na wieszaku, a ubierając ją mamy wrażenie jakby straciła wszystko ze swojego uroku, a my w niej wyglądamy wręcz okropnie. Dlatego warto zwrócić uwagę nie tylko na trendy w modzie, które niestety nie biora pod uwagę róznych rodzajów figur, ale przede wszystkim na to, aby dany ciuszek ozdabiał kobiece kształty. Często spotykamy się z próbami określenia rodzaju figury – jest to z całą pewnością pomocne, ale należy traktować to raczej jako wskazówkę niż żelazną zasadę. Każda kobieta jest inna, ma inna figurę, inny wzrost, karnację, dlatego nie należy się bezkrytycznie trzymać tych zasad. Każda kobieta powinna obiektywnie spojrzeć na siebie i określić swoje mocne strony, które warto eksponować i te słabsze, które warto ukryć. Najważniejszy w tej ocenie jest obiektywizm, o czym często zapominamy i staje przed lustrem i widzimy tylko, że „jestem gruba”.

Warto zwrócić uwagę na linię ramion, biust, który zawsze warto podkreślić dekoltem, talię, nogi.

Nigdy nie zdaża się taka sytuacja, że wszystko w danej figurze jest „okropne” lub „idealne”, dlatego warto się nad tym zastanowić.

Jeśli już wiemy jakie są nasze mocne strony to pokażmy je światu. Pokażmy Nasze piękno.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

BigWorld

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »