Moda » Odzież

Trendy w modzie

Trendy w modzie
Zobacz więcej zdjęć »
Co jest teraz w modzie? Kobiecość!!! Nareszcie możemy zobaczyć kobiece wdzięki w najpiękniejszych kolorach świata.

Gdzie te czasy, ze kobieta ubrana w zwierzęcą skórę – najczęściej nie wyprawiona stanowiła obiekt pożądania…. Na szczęście dawno minęły.

Rozwój cywilizacji sprawił, że teraz rynek obfituje w różnego rodzaju modne ubrania. Tylko jak nadążyć za modą, co jest modne, a co nie. Nie tak dawno mieliśmy okres, w którym najmodniejsze były luźne fasony, który zakrywały praktycznie cała sylwetkę. Kobieta została pozbawiona możliwości pokazania swoich krągłości, jej figura i kobiecość zostały stłamszone. Na szczęście ten trend nie przyjął się na długo i kobieta przestała być tylko wieszakiem na „obszerne” kreacje.

Dziś z powrotem widzimy podkreśloną talie, głębokie dekolty podkreślające kształt biustu. Bluzeczki, tuniki i sukienki idealnie podkreślają figurę.

Z nastaniem wiosny wróciły do nas żywe, wesołe kolory, mocne duże kwiaty i tzw. „esy-floresy”, a odeszły smutne przygaszone kolory, które dominowały jeszcze w okresie zimowym. 

Taka zmiana spowodowała, że szybciej otrząsnęliśmy się z jesienno -zimowej apatii, a wiosna szybko zagościła zarówno za oknem jak i w naszej garderobie.

To oznacza, ze ten sezon będzie przepełniony kobiecością. Kobieta pokaże swoje atuty i swoim wyglądem będzie rozświetlać nawet najbardziej pochmurny dzień.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

BigWorld

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »