Społeczeństwo » Społeczeństwo

Kochajmy się we Wrocławiu

Kochajmy się we Wrocławiu
Zobacz więcej zdjęć »
4 tysiące złotych tyle do tej pory udało się zebrać Żółtym Mikołajom, którzy w miniony weekend podczas akcji „Kochajmy się we Wrocławiu” zbierali pieniądze dla chorych dzieci.

IV odsłona akcji charytatywnej „Kochajmy się we Wrocławiu" jest na półmetku. Podczas dwóch grudniowych weekendów 12-13 oraz 19-20 Żółte Mikołaje Radia RAM spacerują po Parku Handlowym Auchan Bielany i zbierają datki dla Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci.

Wrocławianie i okoliczni mieszkańcy nie zawiedli. W pierwszy weekend udało się zebrać już 4 tysiące złotych. Pieniądze przeznaczone zostaną na pomoc dzieciom z nieuleczalnymi i postępującymi schorzeniami, aby zapewnić im i ich rodzinom opiekę w najtrudniejszych chwilach.

Zapraszamy w najbliższy weekend do Parku Handlowego Auchan Bielany, gdzie stanie RAMchata czyli miejsce, w którym od godz. 12:00- 18:00 będzie można nagrać swoje świąteczne życzenia. Każde życzenie to datek dla chorych dzieci, ale i możliwość wysłuchania nagrania w Radiu RAM. Na darczyńców o wielkich sercach czekają niespodzianki- spotkania ze znanymi wrocławskimi postaciami- m. in. medaliści olimpijscy z Pekinu. Dla najmłodszych przygotowane są konkursy z nagrodami oraz inne atrakcje. Zapraszamy na drugi weekend akcji „Kochajmy się we Wrocławiu". 19-20 grudnia w Parku Handlowym Auchan Bielany. Wrocławianie, pomóżmy chorym dzieciom. Postarajmy się, a może Żółte Mikołaje zbiorą kolejne 4 tys.

Informacje o Parku Handlowym Auchan Bielany

Park Handlowy Auchan Bielany przy ulicy Francuskiej na Bielanach Wrocławskich, centrum handlowe należące do Auchan Polska, to jeden z największych obiektów handlowo-usługowych w regionie. Kompleks został otwarty w 2003 roku. Klienci mają do dyspozycji - przez 7 dni w tygodniu - blisko 80 sklepów i punktów usługowych, w tym pocztę, pralnię, kantor i salon fryzjerski. Na terenie galerii handlowej mieszczą się także restauracje, kawiarnie, proponujące ofertę dla amatorów różnych kuchni świata. Centrum jest w pełni przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Fabryka Idei Sp. z o. o.
http://www.fabrykaidei.pl/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »