Rozrywka i wypoczynek » Prezenty

Prezentowy zawrót głowy

Prezentowy zawrót głowy
Zobacz więcej zdjęć »
Park Handlowy Auchan Bielany zaprasza na Prezentowy zawrót głowy czyli artystyczne pakowanie upominków świątecznych. W dniach 16-18 oraz 21-23 grudnia Klienci, którzy dokonają zakupów za kwotę co najmniej 100 złotych, będą mieli możliwość w sposób niezwykły i oryginalny zapakować swoje prezenty.

Zakup bożonarodzeniowych upominków to czysta przyjemność, ale i pewien kłopot. Chociaż bardzo dobrze znamy nasze rodziny i przyjaciół, to zakup prezentu może stanowić problem.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Kiedy już uda się nam wpaść na jakiś ciekawy pomysł i zrobić naprawdę miły prezent, jesteśmy tak zadowoleni z siebie, że zapominamy o jednym drobnym, ale bardzo istotnym szczególe- pakowaniu. I wtedy tuż przed Wigilią ogarnia nas świąteczna panika. Park Handlowy Auchan Bielany ułatwi życie w wirze świątecznych zakupów. W dniach 16-18.12 i 21-23.12 Klienci, którzy zrobili zakupy za minimum 100 złotych mogą skorzystać ze specjalnego punktu pakowania prezentów. 

W tym miejscu upominki zostaną zapakowane w artystyczny i oryginalny sposób. Wiadomym jest, że liczy się gest, ale dlaczego prezenty nie mają cieszyć także oka? Wszystkich entuzjastów ładnych opakowań i tych, którzy nie umieją pakować świątecznych podarków zapraszamy do Parku Handlowego Auchan Bielany. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Fabryka Idei Sp. z o. o.
http://www.fabrykaidei.pl/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »