Firma » Finanse

ŠKODA Finance – przyjazny kredyt i leasing dla klientów indywidualnych i dla biznesu

Zakup nowego samochodu w ŠKODA Kredyt Niskich Rat lub ŠKODA Leasing Niskich Rat jeszcze nigdy nie był tak łatwy. Przyjazne dla domowego budżetu raty dla klientów indywidualnych oraz korzyści podatkowe dla przedsiębiorców to prosta droga do jeżdżenia zawsze nową ŠKODĄ.

Klienci planujący zakup ŠKODY na raty mają sprecyzowane oczekiwania wobec kredytu: chcą płacić mało, a jednocześnie jeździć nowym, nowoczesnym i niezawodnym samochodem. Podczas badania potrzeb kredytobiorców, przeprowadzonego w 2014 roku przez Volkswagen Bank, okazało się również, że chcą mieć możliwość wybrania warunków kredytu, bez konieczności wcześniejszego wpłacania gotówki (od 0% wkładu własnego), za to z elastycznym zakończeniem umowy. Ankietowani wskazali też, że - gdyby to było dostępne dla ich domowych budżetów - wymienialiby samochód na nowy co kilka lat, aby zawsze jeździć nowoczesnym, bezpiecznym i bezawaryjnym autem.

Zmieniaj samochód na nowy w ŠKODA Kredyt Niskich Rat

Nowatorskim rozwiązaniem przygotowanym przez ŠKODA Finance, które spełnia wszystkie warunki wskazane przez ankietowanych, jest ŠKODA Kredyt Niskich Rat z oferty Volkswagen Banku. Zasady tego kredytu są proste: nabywca od początku jest właścicielem samochodu, a umowa trwa 3 lub 4 lata. Po tym czasie klient może wybrać jedną z opcji zakończenia umowy:

  • Zwrócić samochód i zmienić go na nową ŠKODĘ, w ramach kolejnej umowy. Jeżeli klient zdecyduje się zwrócić auto, Volkswagen Bank gwarantuje jego odkup za uzgodnioną w umowie cenę. Klient może więc co 3-4 lata szybko i sprawnie zmienić samochód na nową ŠKODĘ, nie dotyczy go również kłopotliwa odsprzedaż pojazdu po okresie użytkowania.
  • Zostawić sobie auto i jednorazowo spłacić pozostałą część jego wartości.
    Wielu kierowców przywiązuje się do swoich samochodów i chcą ich dalej używać. Na zakończenie umowy - lub w innym dowolnym momencie w ciągu 3-4 lat - mogą więc spłacić pozostałą wartość swojej ŠKODY.
  • Zostawić sobie auto i pozostałą część kredytu spłacić w dogodnych ratach. Decyzja o dalszym losie samochodu należy więc do jego nabywcy. Jeśli nie dysponuje on w danym czasie odpowiednią kwotą, Volkswagen Bank pozostałą wartość samochodu rozkłada na raty.

Dlaczego raty w ŠKODA Kredyt Niskich Rat mogą być niższe nawet o 1/3 w porównaniu z tradycyjnym kredytem samochodowym? W czasie 3-4 lat korzystania z samochodu nabywca spłaca w ratach tylko tę wartość, którą auto w tym czasie traci. Nie płaci więc kredytu za cały samochód, a jedynie za część ceny auta. Efekt? Niższe raty. Tym samym, w ramach zbliżonych kosztów miesięcznych, można sobie pozwolić na wyższy lub lepiej wyposażony model ŠKODY.

ŠKODA Leasing Niskich Rat dla firm

Leasing należy do narzędzi finansowych, po które chętnie sięgają firmy nabywając pojedyncze auta, jak i floty samochodowe. Do najważniejszych zalet leasingu należy możliwość zaliczenia miesięcznych rat w koszty uzyskania przychodu, uwolnienia własnych środków pieniężnych i poprawa płynności finansowej firmy. Innowacyjną formą tego rodzaju finansowania jest leasing operacyjny z wysoką wartością końcową, dostępny na polskim rynku od kilku lat. Na czym polega innowacyjność tego produktu? Firma korzystająca
z leasingu z wysoką wartością końcową użytkuje samochód w ciągu 2-5 lat, spłacając w miesięcznych ratach tylko część wartości auta. Pod koniec okresu umowy klient podejmuje decyzję, czy spłaca jednorazowo pozostałą wartość samochodu, czy zwraca auto do dealera i zmienia je na nowy model, którego używa przez kolejnych kilka lat.

W ŠKODA Leasing Niskich Rat, czyli w leasingu z wysoką wartością końcową miesięczna rata leasingowa jest dużo niższa w porównaniu z klasycznym leasingiem, ponieważ korzystający spłaca jedynie rzeczywistą utratę wartości samochodu, a nie całą jego wartość. Płacąc niskie, rozłożone w czasie raty, firma osiąga najniższy koszt utraconych korzyści. Uzyskuje również wolne środki finansowe, które może zainwestować w bieżącą działalność lub rozwój biznesu. Wygodne jest także zakończenie umowy: przedsiębiorca zwraca auto i nie musi angażować się w czasochłonny i nieraz skomplikowany proces sprzedaży samochodu na rynku wtórnym.

 

ŠKODA Leasing Niskich Rat można wziąć na dowolny model z gamy marki, na okres od 24 do 60 miesięcy, z wpłatą własną od 10 do 45 proc. wartości auta.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

MultiComm

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »