Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

Kolejna edycja kampanii edukacyjnej „Odblaskowi.pl” rusza w Centrach Handlowych Auchan

Kolejna edycja kampanii edukacyjnej „Odblaskowi.pl” rusza w Centrach Handlowych Auchan
Zobacz więcej zdjęć »
W pierwszy weekend września rozpocznie się dziewiąta edycja corocznej kampanii edukacyjnej „Odblaskowi – Widoczni na drodze”, której gospodarzem będą Centra Handlowe Auchan. Akcja ma na celu propagowanie odpowiedzialnych zachowań na drodze.

Ceetrus Polska realizuje w zarządzanych przez siebie centrach handlowych szereg akcji mających na celu zwiększenie bezpieczeństwa najmłodszych w codziennych sytuacjach. Jedną z takich inicjatyw jest kampania edukacyjna „Odblaskowi.pl – Widoczni na drodze” adresowana do dzieci i ich rodziców. Jej celem jest promowanie zasad bezpiecznego poruszania się pieszych i rowerzystów po drogach, zwłaszcza po zmroku. W tym roku odbędzie się dziewiąta edycja kampanii, której gospodarzami będzie piętnaście Centrów Handlowych Auchan. Dla uczestników kampanii przygotowano 60 tysięcy odblaskowych opasek.

Coroczna kampania „Odblaskowi.pl” gromadzi tysiące osób i pozwala zwiększać świadomość na temat zasad bezpiecznego poruszania się po drogach, zwłaszcza po zmroku. Jesteśmy dumni, że możemy kształtować pozytywne wzorce wśród najmłodszych i przyczynić się do polepszenia ich bezpieczeństwa na drogach – mówi Małgorzata Rajkow-Krzywicka, dyrektor operacyjna Ceetrus Polska, odpowiedzialna za działania z zakresu CSR.

Kampania edukacyjna „Odblaskowi.pl – Widoczni na drodze” odbywa się w Centrach Handlowych Auchan od 2012 roku. W trakcie ubiegłorocznej edycji rozdano 50 tysięcy odblaskowych opasek i tyle samo broszur edukacyjnych.

Tegoroczny cykl spotkań „Odblakowi.pl – Widoczni na drodze” obejmie spotkania edukacyjne, które od początku września do końca listopada odbędą się w wybranych Centrach Handlowych Auchan. Przygotowane z myślą o dzieciach gry i zabawy pozwolą małym uczestnikom z łatwością przyswoić wiedzę na temat bezpiecznego korzystania z dróg. Każdy uczestnik spotkania otrzyma odblaskową opaskę. Również rodzice i opiekunowie będą mogli wziąć udział w quizach i zabawach sprawdzających znajomość przepisów ruchu drogowego. Po spotkaniu wspólnie z dziećmi będzie można uporządkować swoją wiedzę dzięki rozdawanym podczas eventów broszurom informacyjnym. 

Na potrzeby kampanii edukacyjnej została stworzona strona internetowa odblaskowi.pl, na której można znaleźć szczegółowe informacje na temat kampanii i materiały edukacyjne.

Szczegółowy harmonogram spotkań w ramach kampanii „Odblaskowi.pl – Widoczni na drodze”:

1.

Centrum Handlowe Auchan Częstochowa

1.09.2018

2.

Centrum Handlowe Auchan Krasne

8.09.2018

3.

Centrum Handlowe Auchan Bielsko-Biała

15.09.2018

4.

Centrum Handlowe Auchan Gliwice

22.09.2018

5.

Centrum Handlowe Auchan Hetmańska

29.09.2018

6.

Centrum Handlowe Auchan Produkcyjna

30.09.2018

7.

Centrum Handlowe Auchan Płock

6.10.2018

8.

Centrum Handlowe Auchan Piaseczno

7.10.2018

9.

Centrum Handlowe Auchan Bydgoszcz

13.10.2018

10.

Park Handlowy Auchan Bielany

20.10.2018

11.

Centrum Handlowe Auchan Kołbaskowo

27.10.2018

12.

Portu Rumia Centrum Handlowe Auchan

3.11.2018

13.

Centrum Handlowe Auchan Gdańsk

4.11.2018

14.

Centrum Handlowe Auchan Swadzim

24.11.2018

15.

Centrum Handlowe Auchan Komorniki

25.11.2018

  Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Centrum Handlowe Auchan

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »