Technologie » Internet

Kolejne firmy wybierają Hostersów.

Do grona klientów firmy Hostersi dołączyły kolejne Powiatowe Urzędy Pracy z Międzychodzia, Głubczyc, Lublina i Katowic. Wszystkie trafiły do nas z polecenia Agencji Interaktywnej Hulio. Ponadto nasze usługi zdobyły uznanie Software Focus Sp. z o. o. oraz Mr Wallet.

Usługa, którą wybierają urzędy pracy to GOVhosting, czyli hosting dedykowany specjalnie dla urzędów i instytucji publicznych. Zapewnia on wysoki poziom bezpieczeństwa zasobów informatycznych oraz niezawodny dostęp do nich.

Firma Software Focus postawiła na bezpieczeństwo i niezawodny dostęp do zasobów informatycznych znajdujących się na wirtualnym serwerze dedykowanym.

Spółka Mr Wallet świadcząca kompleksowe usługi księgowo – kadrowo – finansowe, zleciła nam utrzymanie swojej strony www.mrwallet.pl, z której możesz dowiedzieć się wszystkiego co potrzebne do prowadzenia przedsiębiorstwa.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Hostersi

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »