Firma » Biznes

Kolejne przejęcie bazy danych w przeciągu miesiąca

Kolejne przejęcie bazy danych w przeciągu miesiąca
Zobacz więcej zdjęć »
Na przełomie maja i czerwca br. DBMS zrealizował kolejne przejęcie firmy posiadającej znaczące zbiory bazy danych.

DBMS konsoliduje obecnie zasoby baz danych. Pierwsze przejęcie nastąpiło z końcem maja br. Łącznie pozwoliło to na wzbogacenie zbiorów baz danych o ponad 2 mln danych, w tym kilkadziesiąt nowych profili.

Na początku czerwca br. DBMS przejął kolejne zasoby baz danych: 350 tys. osób, które dokonują zakupów w sieci płacąc kartą kredytową.


Najświeższe przejęcie firmy posiadającej bazę miało miejsce kilka dni temu. To już trzecie przejęcie w przeciągu niespełna jednego miesiąca. Baza liczy 200 tys. osób, które aktywnie biorą udział w konkursach internetowych oraz osób, które poszukują okazji zakupu online markowych dóbr w promocyjnej cenie.

Na podkreślenie zasługuje fakt, że w obu ww. bazach znajdują się wyłącznie osoby faktycznie dokonujące zakupów w sieci.

Dodatkowym atutem baz danych są wyrażone zgody od użytkowników na otrzymywanie informacji marketingowo-promocyjnych, e-dokumentów oraz regulamin. Wszystkie zbiory bazy danych posiadają rejestrację w Generalnym Inspektoracie Ochrony Danych Osobowych. DBMS posiada obecnie ponad 81 mln rekordów.

źródło: www.edbms.pl

Tagi: DBMS, bazy danych, bazy danych DBMS, eDBMS, Tomasz DziobiakRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

DBMS Data Base Marketing Support
http://www.edbms.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »