Gospodarka » Bezpieczeństwo

Kolejny atak hakerski na użytkowników Allegro!

Allegro, największy polski serwis aukcyjny po raz kolejny padł ofiarą ataku. Tym razem po sieci krąży wiadomość pod wymownym tytułem „Allegro Konto Zawieszone”.

Zawarte w treści fałszywej wiadomości potwierdzenie rejestracji, ma na celu wyłudzenie od użytkownika serwisu danych do jego konta.

Phishing – próba wyłudzenia informacji - jest bardzo niebezpieczny, dlatego prosimy o szczególną ostrożność i nie klikanie w linki wiadomości o poniższej treści, a najlepiej wyrzucenie jej do kosza i skasowanie z komputera.

Wszystkie osoby, które nie posiadają na swoim komputerze odpowiedniego zabezpieczenia, zapraszamy do przetestowania rozwiązania  Bitdefender, które wykrywa, ostrzega i chroni przed tego typu atakami. Zachęcamy również do kontaktu z naszym handlowcem pod numerem telefonu: 58 667 49 49 lub do odwiedzenia sklepu internetowego: https://emarken.pl/

                                Wersja testowa do pobrania na stronie:  http://bitdefender.pl/pobierz/pobierz-wersje-homeRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Bitdefender.pl
http://www.bitdefender.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »