Firma » Biznes

Kolekcja Mebli Klose "Przedsiębiorstwem Fair Play"

Kolekcja Mebli Klose "Przedsiębiorstwem Fair Play"
Zobacz więcej zdjęć »
Firma Klose już po raz 8 znalazła się w gronie laureatów programu Przedsiębiorstwo Fair Play. W uznaniu najwyższych standardów etycznych, którymi firma Klose kieruje się w swoich działaniach biznesowych jury konkursu przyznało jej Złotą Statuetkę oraz Certyfikat „Przedsiębiorstwo Fair Play"

Program organizowany przez Instytut Badań nad Demokracją i Przedsiębiorstwem Prywatnym od lat promuje etykę w działalności gospodarczej wspierając firmy działające zgodnie z najwyższymi standardami  i normami Społecznej Odpowiedzialności Biznesu.

Wysokie standardy etyczne i moralne oraz transparentność zasad są kluczem do budowania zaufania i stworzenia długotrwałych relacji. To one są gwarantem trwania i rozwijania się firmy.” – mówi Wojciech Gieburowski, Prezes Kolekcji Mebli Klose. Reprezentował on, wspólnie z Zenonem Klorkiem, Dyrektorem ds. Sprzedaży i Marketingu Kolekcji Mebli Klose,  firmę Klose podczas finałowej gali w Pałacu Nauki i Kultury w Warszawie.

www.klose.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Andre.nor09

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »