Firma » Biznes

Wojciech Gieburowski, Prezes Kolekcji Mebli Klose "Człowiekiem Roku 2010"

Wojciech Gieburowski, Prezes Kolekcji Mebli Klose "Człowiekiem Roku 2010"
Zobacz więcej zdjęć »
Zwycięzcą rankingu „Człowiek Roku 2010”, organizowanego przez miesięcznik branżowy Meble Plus, został Pan Wojciech Gieburowski, Prezes Kolekcji Mebli Klose. Ranking powstał w oparciu o głosy osób z branży - producentów, dystrybutorów oraz przedstawicieli salonów meblowych.

11 stycznia w Warszawie, w Hotelu Polonia Palace odbyła  się  uroczysta gala  wręczenia  nagród w konkursach „Człowiek Roku 2010” i „Firma Roku 2010”. Laureatem tegorocznej edycji rankingu „Człowiek Roku” został Pan Wojciech Gieburowski, Prezes Kolekcji Mebli Klose.
Przyznany tytuł, to wyraz uznania za konsekwentne kontynuowanie przyjętej strategii w kreowaniu wizerunku firmy i marki Klose. Wybierając „Człowieka Roku 2010” respondenci docenili również charyzmę i osobowość Pana Wojciecha Gieburowskiego. Wyróżnienie zostało przyznane w oparciu o ranking organizowany przez redakcję miesięcznika Meble Plus wśród przedstawicieli branży meblarskiej.

„Jest mi niezmiernie miło, że koledzy z branży zauważyli wysiłek mojego zespołu bo tak traktuje przyznane mi wyróżnienie „Człowiek Roku 2010”. Jest to ukłon w stronę wyznawanych przez nas wartości, docenienie ciężkiej pracy. Tym co nam zaufali mogę obiecać, że postaramy się ich nie zawieźć.” – mówi Prezes Kolekcji Mebli Klose, Wojciech Gieburowski.

www.klose.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Andre.nor09

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »