Dom » Budownictwo

Soudal na targach BAU 2011

Soudal na targach BAU 2011
Zobacz więcej zdjęć »
W dniach 17-22 stycznia w Monachium odbyła się jedna z największych imprez targowych branży budowlanej na świecie - BAU 2011. Swoją ofertę na targach zaprezentowała również firma Soudal, dla której była to okazja do zaprezentowania rozwiązań systemowych SWS oraz najnowszych produktów z oferty.

Branża budowlana zainaugurowała nowy 2011 rok podczas Światowych Targów Architektury, Materiałów i Systemów Budowlanych – BAU 2011. Organizowane co dwa lata spotkanie liderów branży budowlanej, w tym roku przyciągnęło rekordową liczbę 2058 wystawców, wśród nich nie mogło zabraknąć firmy Soudal.

Tegoroczna oferta targowa Soudal podporządkowana została prezentacji rozwiązań systemu SWS, stanowiącego zestaw produktów do profesjonalnego montażu stolarki okiennej, oraz najnowszych produktów do uszczelniania i izolacji w przemyśle budowlanym. Na stoisku zaprezentowany został m.in. klej poliuretanowy w puszce z aplikatorem pistoletowym. Swoją premierę na targach miał również najnowszy klej-uszczelniacz z gamy produktów Fix All.

Prezentacji produktów i rozwiązań systemowych Soudal Windows System towarzyszyły pokazy praktycznego ich zastosowania w budownictwie.

www.soudal.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Andre.nor09

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »