Dom » Budownictwo

Soudal na targach BAU 2011

Soudal na targach BAU 2011
Zobacz więcej zdjęć »
W dniach 17-22 stycznia w Monachium odbyła się jedna z największych imprez targowych branży budowlanej na świecie - BAU 2011. Swoją ofertę na targach zaprezentowała również firma Soudal, dla której była to okazja do zaprezentowania rozwiązań systemowych SWS oraz najnowszych produktów z oferty.

Branża budowlana zainaugurowała nowy 2011 rok podczas Światowych Targów Architektury, Materiałów i Systemów Budowlanych – BAU 2011. Organizowane co dwa lata spotkanie liderów branży budowlanej, w tym roku przyciągnęło rekordową liczbę 2058 wystawców, wśród nich nie mogło zabraknąć firmy Soudal.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Tegoroczna oferta targowa Soudal podporządkowana została prezentacji rozwiązań systemu SWS, stanowiącego zestaw produktów do profesjonalnego montażu stolarki okiennej, oraz najnowszych produktów do uszczelniania i izolacji w przemyśle budowlanym. Na stoisku zaprezentowany został m.in. klej poliuretanowy w puszce z aplikatorem pistoletowym. Swoją premierę na targach miał również najnowszy klej-uszczelniacz z gamy produktów Fix All.

Prezentacji produktów i rozwiązań systemowych Soudal Windows System towarzyszyły pokazy praktycznego ich zastosowania w budownictwie.

www.soudal.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Andre.nor09

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »