Technologie » Komputery

Kolorowe drukarki Konica Minolta na wyciągnięcie ręki

Kolorowe drukarki Konica Minolta na wyciągnięcie ręki
Zobacz więcej zdjęć »
Konica Minolta obniżyła ceny drukarek magicolor 4650DN i magicolor 4650EN. Firma rozpoczęła także wyprzedaż modelu magicolor 5430DL.

Dyskretną obecnością magicolor 4650DN i magicolor 4650EN, a także ich dużą wydajnością i szybkością druku można się teraz cieszyć za jeszcze mniejsze pieniądze. Firma Konica Minolta przygotowała dla swoich Klientów niespodziankę - właśnie obniżyła ceny tych kolorowych drukarek. Obecnie urządzenie magicolor 4650DN kosztuje 2.562 PLN brutto (cena przed obniżką: 3.294 PLN brutto), a magicolor 4650EN tylko 2.122 PLN brutto (cena przed obniżką: 2.700 PLN brutto). Nowe ceny zostały wprowadzone do oferty firmy na stałe. Producent rozpoczął także letnią wyprzedaż modelu magicolor 5430DL. Można go kupić już za 950 PLN netto. Promocja odbywa się pod hasłem „Kupujesz pół drukarki i drugą połowę dostajesz gratis”.

magicolor 4650EN i magicolor 4650DN to drukarki stworzone z myślą o potrzebach jednoosobowych firm, małych grup roboczych i niewielkich wydziałów. Ich cechą charakterystyczną jest istotnie obniżony poziom wytwarzanego hałasu. Produkują kolorowe i monochromatyczne druki w tempie 24 stron na minutę. Dodatkowo, magicolor 4650DN posiada wbudowany duplex, dzięki któremu drukuje dwustronnie bez spadku wydajności czy wydłużenia czasu pracy.

W przypadku magicolor 5430DL prędkość druku zarówno w mono, jak i w kolorze to natomiast 20 str. / min. Oferowana rozdzielczość druku wynosi 2400 x 600 dpi. Standardowe wyposażenie drukarki obejmuje kartę sieciową.

Drukarki magicolor 4650EN i magicolor 4650DN w nowych, niższych cenach oraz objęty wyprzedażą model magicolor 5430DL można nabyć w delegaturach terenowych Konica Minolta oraz u partnerów handlowych firmy.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (1)

  • avatar
    hexapuma 2011-06-07 23:37:04

    Czy warto płacić takie ceny tylko za kolor? Przecież można kupić dobrą biurową atramentówkę i to jakiś kombajn nie dość że mamy drukarkę to jeszcze skaner i kopiarkę. A do tego rozsądne koszty eksploatacji. Dość dobrze pod tym względem wychodzą officejety od hp jeśli używa się tuszy XL.


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »