Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

Kolorowe jamniki w Centrum Janki

Kolorowe jamniki w Centrum Janki
Zobacz więcej zdjęć »
W sobotę 24 września 2011 r. w Centrum Janki można było oglądać prace plastyczne przedstawiające kolorowe, niespotykane okazy jamników. Zwierzaki stworzone zostały przez dzieci biorące udział w bezpłatnych zajęciach „Warsztaty twórczego rozwoju” prowadzonych przez artystów Fundacji Atelier.
W sobotę 24 września 2011 r. w Centrum Janki odbyło się piąte spotkanie z cyklu „Warsztaty twórczego rozwoju", podczas którego kilkudziesięciu małych artystów, wykorzystując techniki kolażu, stworzyło prace przedstawiające jamniki. Na uczestników zajęć czekały również atrakcyjne nagrody. Wszyscy, którzy wykonali zdjęcia swoim pracom wykonanym w tym dniu, a następnie przesłali je na kontakt@effectivepr.pl mają szansę na udział w Programie Stypendiów plastycznych organizowanych w Fundacji Atelier. Więcej o programie na: http://www.facebook.com/warsztatytworczegorozwoju. Zdjęcia wysyłać można do środy 28.09.2011.

Centrum Janki organizuje bezpłatne warsztaty plastyczne dla dzieci w wybrane soboty i wtorki. W tym roku warsztaty odbędą się jeszcze w terminach: 27 września, 15 i 18 października, 19 i 27 listopada oraz 10 i 13 grudnia. Każde spotkanie ma inny motyw przewodni. W ostatnią sobotę były nim „Jamniki". Wcześniej: „Mój dom, moja ulica", „Pacynki", „Głębia oceanu" i „Latawce". W spotkaniach może wziąć udział każde dziecko, bez względu na stopień umiejętności. Kolejne zajęcia odbędą się już we wtorek, 27 września 2011 r. Uczestnikami będą dzieci z przedszkola Brzdąc z Piaseczna.

W ramach „Warsztatów twórczego rozwoju" Centrum Janki organizuje zajęcia dla dzieci wraz z rodzicami (soboty) oraz dla grup zorganizowanych z przedszkoli z Janek i okolic (wtorki).

Patronat medialny nad „Warsztatami twórczego rozwoju" objęli: portal Czasdzieci.pl, portal Galeriehandlowe.pl, Gazeta WPR oraz Radio Bajka.

Właścicielami Centrum Janki są:
• Spółka celowa CH Janki Sp. z o.o. należąca do GE Capital Real Estate Polish Retail Holdco Sarl. Asset Manager: GE Real Estate Poland Sp. z o.o.
• Leroy Merlin Inwestycje Sp. z o.o.
• Cinema City Sp. z o.o.
• Taima Investments Sp. z o.o.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »