Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

Kolorowe oprawki Belutti Click-Me Junior! dla dzieci

Kolorowe oprawki Belutti Click-Me Junior! dla dzieci
Zobacz więcej zdjęć »
Z myślą o najmłodszych marka Belutti stworzyła wyjątkową kolekcję oprawek korekcyjnych Belutti Click-Me Junior! Nazwa kolekcji pochodzi od unikatowej cechy – wymiennych, kolorowych zauszników. Lekkie, bezpieczne oprawki zostały wykonane z acetalu i metalu, a same zauszniki z miękkiego grilamidu.

Teraz Twoje dziecko może bawić się i czerpać radość z noszenia okularów!

Marka Belutti wprowadziła nową linię oprawek okularowych Belutti Click-Me Junior!, która umożliwia wymianę zauszników i tworzenia własnych, spersonalizowanych oprawek. Do każdej oprawki dołączono komplet dwudziestu kolorowych zauszników.

„Kolekcja Belutti Click-Me Junior! ma za zadanie pokazać dzieciom, że noszenie okularów to zabawa, a nie przykry obowiązek" - mówi Zuzanna Ziętek, stylistka marki Belutti. „Spraw, aby Twoje dziecko czerpało radość z tworzenia własnych okularów na nowo każdego dnia."

Kolekcja obejmuje 8 modeli o różnych kształtach. Część zauszników posiada dodatkowe wzorki np. kółeczka, czy paseczki, aby jeszcze bardziej trafić w gust milusińskich. Oprawki Belutti Click-Me Junior! zostały wykonane z acetalu i metalu. Są bezpieczne dla dzieci i lekkie.

Oprawki są dostępne w renomowanych salonach optycznych na terenie całej Polski. Sugerowana cena oprawek wynosi 399 zł. Dodatkowo w zestawie znajduje się pojemniczek na wymienne zauszniki oraz futerał na okulary.
Więcej informacji na stronie www.belutti.com.

O firmie Belutti
Belutti, marka o włoskich korzeniach, ma w swojej ofercie oprawy okularowe oraz okulary przeciwsłoneczne. Okulary Belutti przeznaczone są dla eleganckich kobiet oraz mężczyzn, którzy lubią skupiać na sobie uwagę otoczenia. Charakteryzuje je modny design, nowoczesne kształty i intrygujące detale zdobiące zauszniki. Duża ilość modeli pozwala każdemu dobrać coś idealnie dopasowanego do indywidualnych potrzeb.
Marka Belutti powstała w 1999 roku w małej rodzinnej fabryce okularów we Włoszech, w górskiej miejscowości Belluno.
Okulary i akcesoria optyczne marki Belutti są dostępne w kilkuset renomowanych salonach optycznych oznaczonych symbolem Authorized Belutti Dealer.
Wszystkie produkty tej marki są nadzorowane przez polskie urzędy państwowe, posiadają Deklarację Zgodności, rejestracje w Urzędzie Rejestracji Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych oraz Certyfikat Centralnego Instytutu Ochrony Pracy potwierdzający wysoką jakość oferowanego towaru.
www.belutti.com

Kontakt dla mediów:
studio PRowokacja Agencja Public Relations
biuro@studioprowokacja.pl
tel. 42 209 17 45
http://www.studioprowokacja.pl/Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

studio PRowokacja

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »