Dom » Wnętrza

Kolory przemijającej jesieni

Kolory przemijającej jesieni
Zobacz więcej zdjęć »
Za oknem słota i plucha, a jeszcze niedawno świat zachwycał nas pięknem jesiennych barw. Pomarańcze, brązy oraz czerwienie mogą jednak zagościć w naszym domu na dłużej, wprawiając nas w optymistyczny nastrój.

Najpiękniejsze kolory płyną z natury. Żółte jabłka, pomarańczowe dynie, czerwone liście i brązowe kasztany idealnie komponują się z barwą jesiennych ścian. Odcień beżu lub żłocieni są doskonałym tłem do wspominania promieni jesiennego słońca.

Żółty idealnie nadaje się do malowania powierzchni ścian – mówi Mariusz Kaperczak, Brand Manager PARA Paints. – Z jednej strony jest ożywiający i optymistyczny, z drugiej tonuje wnętrze i uspokajają je. Bardzo ciekawym i ostatnio modnym połączeniem, jest łączenie go z bielą. Białe futryny drzwi i okien, meble oraz dodatki doskonale współgrają z tą barwą. Żadna z nich nie dominuje, tworząc bardzo ciekawy efekt dekoracyjny – dodaje.

Żółty rozjaśnia umysł, wzmaga intelekt i koncentrację. To kolor, który sprzyja nowym pomysłom i pomaga w podejmowaniu decyzji. Jest symbolem towarzystwa, pogody ducha i ciepła. Dlatego to doskonały kolor na tą porę roku.

Do malowania wnętrz jasnymi barwami polecamy farbę półmatową PARA Velvet 1800 – mówi Kaperczak. – Jest kompromisem pomiędzy matowym wykończeniem, a odpornością. Bardzo szybko się nakłada, dzięki czemu jest idealna do szybkiego odświeżenia – dodaje.

Do malowania futryn oraz lamperii wykorzystano farbę PARA Melamina.

Farby PARA PAINTS dostępne są w Salonach Wnętrz Dekorian oraz autoryzowanych studiach farb PARA PAINTS.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Juicy Marketing

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »