Rozrywka i wypoczynek » Sport

Kolporter mistrzem Polski

Zobacz więcej zdjęć »
Piłkarska drużyna Kolportera została zwycięzcą VIII Międzybranżowych Mistrzostw Polski Firm i Zakładów Pracy w Halowej Piłce Nożnej, rozegranych w Krakowie 9 i 10 marca 2013 r. Drugie miejsce zajął Kiel Nowy Tomyśl, a trzecie ex aequo Tristone Wałbrzych i Nadwozia Partner Sosnowiec.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

W największej tego typu imprezie w Polsce swoje reprezentacje wystawiło 78 firm, w tym tak znane jak Orange, TVP, PKO BP, KGHM, Tesco czy Volkswagen. Wszystkie musiały uznać wyższość drużyny Kolportera, trenowanej przez Dariusza Nytko i Macieja Krysztofiaka. W finale Kolporter nie dał szans zespołowi Kiel Nowy Tomyśl, pokonując go 4:0. Najlepszym zawodnikiem mistrzostw uznany został reprezentant Kolportera, Łukasz Nowak.

Mistrzostwa rozgrywano według przepisów halowej piłki nożnej (futsal), z uwzględnieniem zasad mających na celu sprawne przeprowadzenie zawodów. Każda reprezentacja uczestnicząca w turnieju liczyła 12 piłkarzy, przy czym na boisku występowało pięciu graczy.