Kultura, sztuka » Muzyka

Koncert Nadziei. Anita Lipnicka zagra dla dzieci chorych na raka

Koncert Nadziei. Anita Lipnicka zagra dla dzieci chorych na raka
Zobacz więcej zdjęć »
Fundacja "Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową" zaprosza na niezwykłe, jedyne w swoim rodzaju wydarzenie. Wielki, charytatywny Koncert Nadziei. Dla pacjentów kliniki Przylądek Nadziei wystąpi Anita Lipnicka.

Już 17 kwietnia o godzinie 19.00 w Narodowym Forum Muzyki we Wrocławiu rozpoczyna się 10. Koncert Nadziei. W ten wyjątkowy wieczór artyści i publiczność wspólnie wyciągają pomocną dłoń do dzieci chorych na raka, małych pacjentów wrocławskiej kliniki Przylądek Nadziei. Udział w tym szczególnym wydarzeniu wezmą:

  • Muzykujący Przyjaciele Fundacji z towarzyszeniem orkiestry DZIUBEK BAND w widowisku muzycznym "DZIECI ROCK&ROLLA", czyli największymi przebojami muzyki rozrywkowej.
  • Gwiazda wieczoru - Anita Lipnicka.

Zasiadając na widowni nie tylko będzie można przeżyć niezwykłe chwile, ale dodatkowo pomóc w powrocie do zdrowia dzieciom. To one są cichymi bohaterami Koncertu Nadziei, bo to na ich rzecz organizowane jest to wielkie wydarzenie. Cały dochód z biletów i aukcji prowadzonych podczas imprezy oraz wpłaty sponsorów przeznaczony zostanie na leczenie małych pacjentów Przylądka Nadziei, największego szpitala onkologii dziecięcej w Polsce.

Dwa lata temu organizatorom udało się zebrać 750 tysięcy złotych, a w poprzedniej edycji przekroczyli milion! To prawdziwy unikat w skali całego kraju – nikomu na żadnym wydarzeniu artystycznym nie udało się do tej pory zgromadzić aż takiej kwoty. Czy i tym razem uda nam pobić rekord? Żeby było to możliwe, potrzebna jest Wasza pomoc.

Koncert Nadziei
17 kwietnia, godz. 19.00
Narodowe Forum Muzyki, Wrocław, pl. Wolności 1

Bilety:
https://www.nfm.wroclaw.pl/kalendarium/wydarzenie/7142

Dołącz na Facebooku:
https://www.facebook.com/events/1522414691224125/Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Fundacja Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Za 2 dni:
Gala Interaktywnych
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »