Kultura, sztuka » Muzyka

Koncert Wilków w Porcie Łódź

Koncert Wilków w Porcie Łódź
Zobacz więcej zdjęć »
25 maja w Porcie Łódź wystąpi zespół Wilki. Podczas koncertu z okazji dwudziestolecia zespołu na Patio usłyszymy wszystkie największe przeboje zespołu, m.in. „Baśkę”, ,, Ukre”, „Son of the blue sky” i „Lecę bo chcę”.

25 maja o 18:00 na Patio Portu Łódź wystąpi zespół - legenda, jedna z najbardziej lubianych polskich formacji – Wilki. Koncert odbędzie się z okazji 20- lecia pracy zespołu Roberta Gawlińskiego i radia WAWA.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

– To będzie jedyne w swoim rodzaju podsumowanie dwóch dekad działalności grupy Wilki na scenie muzycznej. W Porcie Łódź usłyszymy ich najbardziej znane piosenki. Nowe hity, które jeszcze niedawno zajmowały wysokie miejsca na listach przebojów, będą przeplatane hitami, które pamiętamy z lat 90-tych. Będzie przebojowo, sentymentalnie i romantycznie – opisuje Emilia Lange- Cichocka, menadżer działu marketingu Portu Łódź.

 

Po koncercie muzycy zapraszają fanów do Kącika Gwiazd przy sklepie Empik. Tamwww.portlodz.pl.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Katarzyna Rąkowska

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »