Gospodarka » Żywność

Konferencja MSC na temat zrównoważonego rybołówstwa i certyfikacji produktów rybnych – 25.09.2018, W

Organizacja pozarządowa MSC zaprasza wszystkich partnerów oraz interesariuszy do udziału w międzynarodowej konferencji „Zrównoważone rybołówstwo i certyfikacja produktów rybnych w Europie Centralnej: dobre praktyki, szanse, wyzwania”, która odbędzie się już 25 września 2018 r. w Warszawie.

Pierwszy raz w Warszawie krajowi i zagraniczni prelegenci przedstawią dane dotyczące zrównoważonych połowów, rozwoju programu certyfikacji, przykłady współpracy krajowej i międzynarodowej oraz działania edukacyjne, marketingowe i PR. 

Podczas konferencji odbędą się trzy sesje. Pierwsza poświęcona zostanie zrównoważonemu rybołówstwu. Podczas sesji przedstawiony zostanie Standard Zrównoważonego Rybołówstwa MSC, przykład zrównoważonych połowów w Islandii oraz projekt NESUfish dotyczący rybołówstwa małoskalowego w Europie. Druga sesja poświęcona zostanie globalnemu rynkowi certyfikowanych produktów, z uwzględnieniem specyfiki Europy Centralnej. Podczas sesji wystąpią przedstawiciele organizacji MSC oraz producenci i sieci zaangażowani w Program MSC w Polsce. Trzecia sesja dotyczyć będzie zrównoważonego rybołówstwa w działalności organizacji pozarządowych: przedstawione zostaną przykłady kampanii i projektów realizowanych przez MSC, WWF i fundację Ratuj Ryby. 

Konferencja odbędzie się 25 września 2018 (wtorek), w godzinach 9.45 - 16.30, w Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej, ul. Rektorska 4, Warszawa. Udział w konferencji jest bezpłatny, konieczna jest jednak wcześniejsza rejestracja na stronie konferencji. W trakcie spotkania zapraszamy na lunch. Zapewniamy tłumaczenie symultaniczne. 

Program Konferencji, formularz rejestracyjny oraz dodatkowe informacje można znaleźć na stronie: www.msc.org/pl/konferencjaRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

MSC w Polsce
http://msc.org/pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »