Firma » Biznes

Konferencja Retail Congress 2012

Konferencja Retail Congress 2012
Zobacz więcej zdjęć »
W czasie tegorocznej edycji Międzynarodowych Targów Wyposażenia, Technologii i Usług dla Handlu – 21 listopada br. odbędzie się konferencja Retail Congress 2012. Co roku wydarzenie to gromadzi licznych przedstawicieli sektora retail z Polski i zagranicy.
Największa w Polsce, coroczna konferencja Retail Congress 2012 została zaplanowana na pierwszy dzień targów RetailShow 2012, czyli 21 listopada br. Zaproszeni do Warszawskiego Centrum EXPO XXI specjaliści przedstawią analizy i prognozy dla polskiego rynku retail. Opowiedzą o światowych trendach w projektowaniu i refreshingu sklepów oraz innowacyjnych rozwiązaniach wspomagających sprzedaż i zarządzanie. Zaprezentują także skuteczne narzędzia marketingowe przeznaczone dla sieci handlowych. Ze względu na poruszane tematy konferencja została podzielona na trzy sesje: Shop Design - trendy i inspiracje, Retail Technology - inteligentne narzędzia oraz Marketing - efektownie i efektywnie. Każda z nich składa się z 3-4 prelekcji, które wygłoszą m.in. architekci, przedstawiciele firm badawczych i wdrażających nowe technologie oraz świadczących usługi z zakresu komunikacji marketingowej i public relations. Szczegółowa agenda konferencji dostępna jest na stronie internetowej www.retailshow.pl.

Międzynarodowe Targi Wyposażenia, Technologii i Usług Dla Handlu - RetailShow 2012
21-22 listopada 2012 r.
Warszawskie Centrum EXPO XXIRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »