Rozrywka i wypoczynek » Prezenty

Koniak Baron Otard w nowej, świątecznej odsłonie

Koniak Baron Otard w nowej, świątecznej odsłonie
Zobacz więcej zdjęć »
Najwyższej jakości francuski koniak Baron Otard, jak co roku, pojawia się w grudniu w nowym opakowaniu. Twórcy marki zadbali, aby i tym razem pozytywnie zaskoczyć swoich konsumentów ciekawym pomysłem na oryginalnie tłoczoną puszkę. To idealny pomysł na prezent dla koneserów tego szlachetnego trunku.

Elegancja w nowym wydaniu

Produkty klasy premium zawsze świetnie sprawdzają się w roli trafionych świątecznych prezentów. Marka Baron Otard wychodzi w naprzeciw oczekiwaniom szukającym świątecznych inspiracji. Doskonały trunek w pięknym, nowy opakowaniu z pewnością sprawi radość zarówno bliskim członkom rodziny jak również może być wyszukanym upominkiem dla partnerów biznesowych. Inspiracją do głównego elementu ozdobnego nowego opakowania był wyjątkowy order - Medal of Chevalier de la Legion d’Honneur, którym odznaczony został twórca marki – Baron Jean Baptiste Otard za wyjątkowe zasługi w swojej służbie. Reprodukcja tego niezwykłego medalu to subtelny, a zarazem nowoczesny sposób na oddanie hołdu wyjątkowo bogatej historii marki oraz  uczczenia 250 rocznicy urodzin Barona,  która przypada na 2013 rok. Medal of Chevalier de la Legion d’Honneur widoczny jest również na portrecie przedstawiającym Jean Baptiste Otarda, którego reprodukcja została umieszczona z boku nowego opakowania, tak, aby każdy konsument miał możliwość zidentyfikowanie głównego motywu ozdobnego. Nowe opakowanie koniaku Baron Otard jest tradycyjnie eleganckie, nowoczesne oraz doskonale oddaje charakter i historię marki oryginalnego francuskiego koniaku. Idealne na świąteczny prezent, jak również egzemplarz kolekcjonerski dla koneserów koniaku.


DOSSIER:
Baron Otard VS (Very Special) – to delikatna mieszanka winogron
z najlepszych obszarów upraw, charakteryzująca się minimum 2,5-letnim starzeniem. Ma delikatny i zrównoważony smak, z wyczuwalnym aromatem kwiatu winogron.
Baron Otard VSOP (Very Superior Old Pale) – to najpopularniejszy z rodziny koniaków z minimum 4,5 – letnim okresem starzenia, charakteryzuje się złocistą barwą. W subtelnej nucie smakowej, najintensywniej wyczuwalny jest kwiecisty bukiet, wzbogacony aromatem wanilii, korzeni i tytoniu.

Baron Otard XO (Extra Old) - to grupa najwytworniejszych trunków, których okres starzenia nie może być krótszy niż 6,5 lat. Cechuje je złożony, doskonale owocowy smak z wyczuwalną kwiatową nutą.
Baron Otard 1795 Extra - zestawiony z rzadkich, starych eaux-de-vie, które dojrzewały w piwnicach "Paradis" w Château de Cognac. Znana jest jego niezwykła długość i subtelność aromatyczna. Oczarowuje nas swym, bogatym bukietem suszonych owoców i wyprawionej skóry z lekką nutą banana. Ma charakterystyczny tylko dla prawdziwie starych koniaków, złoto - rubinowy kolor.

Wyłącznym dystrybutorem koniaku Baron Otard w Polsce jest
Bacardi – Martini Polska Sp. z o.o.


Kontakt prasowy:
MORE PR, Beata Grzybek-Zielińska, Anna Głos, ul. Poborzańska 8 lok. 14,
03-368 Warszawa, tel. (22) 401 73 73, e-mail: beatagrzybek@more-pr.com,  annaglos@more-pr.comRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Marta Więckowska

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »