Rozrywka i wypoczynek » Sport

Konica Minolta Business Solutions Europe sponsorem Mistrzostw Świata w Hokeju na Lodzie

Konica Minolta Business Solutions Europe sponsorem Mistrzostw Świata w Hokeju   na Lodzie
Zobacz więcej zdjęć »
Firma Konica Minolta Business Solutions Europe sponsoruje tegoroczne Mistrzostwa Świata w Hokeju na Lodzie. Polski oddział firmy udostępni urządzenia Konica Minolta do druku tabel wyników meczów rozgrywanych w dniach 11-17 kwietnia br. w Toruniu.

Firma Konica Minolta Business Solutions Europe jest oficjalnym sponsorem Mistrzostw Świata w Hokeju na Lodzie w sezonie 2009. Część meczów turniejowych w ramach Mistrzostw zostanie rozegranych w dniach 11-17 kwietnia br. w Toruniu.

Konica Minolta udostępni urządzenia do druku tabel wyników toruńskich rozgrywek: 1 urządzenie kolorowe – bizhub C253 oraz dwa czarno-białe – bizhub 222 i bizhub 282. Wymienione urządzenia to zaawansowane systemy biurowe. Łączą wszystkie ważne funkcje potrzebne do komunikacji, dzięki którym organizatorzy rozgrywek będą mogli skopiować, wydrukować, a także zeskanować lub przesłać faksem niezbędną dokumentację.

Mistrzostwa Świata Dywizji I Grupy B w Hokeju na Lodzie to stojąca na najwyższym poziomie impreza hokejowa. Wierni kibice tego sportu z pewnością powinni być w dniach 11-17 kwietnia br. w Toruniu. W toruńskich rozgrywkach zmierzą się narodowe reprezentacje hokejowe Holandii, Rumunii, Ukrainy, Wielkiej Brytanii i Polski. Zwycięska drużyna awansuje do Mistrzostw Świata Elity, które odbędą się w 2010 roku. 

Serdecznie zapraszamy do Torunia wszystkich entuzjastów i sympatyków hokeja. Wspólnie kibicujmy polskiej reprezentacji!Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »