Kultura, sztuka » Kultura

Konica Minolta wspiera promocję polskiego plakatu ludowego

Konica Minolta wspiera promocję polskiego plakatu ludowego
Zobacz więcej zdjęć »
Konica Minolta współpracuje z Muzeum Plakatu przy organizacji wystawy „Etnoplakat. Inspiracje folklorem w plakacie polskim”.

Jeszcze do końca lutego 2010 r. w Muzeum Plakatu w warszawskim Wilanowie można oglądać wystawę „Etnoplakat. Inspiracje folklorem w plakacie polskim”. Ekspozycja ukazuje wykorzystanie motywów ludowych w grafice użytkowej na przykładzie prac wybitnych polskich twórców. Plakaty zebrane na wystawie prezentują współczesne zagadnienia ujęte przez pryzmat motywów ludowych wpisujących się w formułę sztuki masowej.Ze względu na duże zainteresowanie wydarzeniem muzeum zdecydowało o przedłużeniu do końca lutego terminu udostępniania ekspozycji dla zwiedzających.

Organizację wystawy „Etnoplakat. Inspiracje folklorem w plakacie polskim” wsparła Konica Minolta, która na potrzeby wydarzenia wydrukowała materiały promocyjne. Firma regularnie współpracuje z Muzeum Plakatu w Wilanowie, dostarczając foldery oraz inne niezbędne materiały drukowane. Więcej informacji na temat wystawy „Etnoplakat. Inspiracje folklorem…” można znaleźć na stronie internetowej Muzeum Plakatu w Wilanowie (www.postermuseum.pl).Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »