Technologie » Komputery

Konica Minolta zaprasza na cykl prezentacji nowych urządzeń biurowych

Firma Konica Minolta organizuje cykl prezentacji nowych urządzeń biurowych, które odbędą się w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu i Gdańsku.

Firma Konica Minolta zaprasza swoich partnerów na cykl spotkań, związanych z wprowadzeniem na polski rynek nowych urządzeń biurowych. Uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się z możliwościami nowej rodziny kolorowych drukarek z serii magicolor 16XX (magicolor 1600W, magicolor 1650EN, magicolor 1680MF, magicolor 1690MF), jak również wielofunkcyjnych urządzeń kolorowych magicolor 4690MF i 4695MF. Podczas spotkań odbędą się także szkolenia z zakresu obsługi prezentowanych urządzeń.

Prezentacje zostaną przeprowadzone według poniższego harmonogramu:
3 lutego 2009r. – Warszawa, Hotel Novotel Airport
17 lutego 2009r. – Wrocław, Hotel System Premium
18 lutego 2009r. – Kraków, Hotel Best Western
4 marca 2009r. – Poznań, Hotel System Premium
11 marca 2009r. – Gdańsk, Novotel Marina  
Więcej informacji oraz zgłoszenie udziału w spotkaniu:
Katarzyna Dmoch, tel. 660 749 972 
e-mail: k.dmoch@konicaminolta.pl.

Uczestnicy każdego spotkania będą mieli możliwość wzięcia udziału w konkursie i wygrania nagrody w postaci nowej drukarki - magicolor 1600W.

Nowa rodzina kolorowych drukarek magicolor 16XX (magicolor 1600W, magicolor 1650EN, magicolor 1680MF, magicolor 1690) to urządzenia przeznaczone dla użytkowników indywidualnych i małych firm. Wyróżniają się kompaktowymi rozmiarami, niskim poziomem wytwarzanego hałasu, wysoką jakością druku, ekonomicznością i elastycznością funkcjonowania oraz łatwością obsługi.  

Nowe urządzenia oferowane są w cenie od 648 PLN netto, w zależności od modelu i wybranej wersji.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »