Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

Konkurs plastyczny „Neptun oczami dziecka” w Porcie Łódź

Port Łódź zaprasza najmłodszych do wzięcia udziału w konkursie plastycznym pt. „Neptun oczami dziecka”. Aby wziąć w nim udział należy dowolną techniką plastyczną zilustrować fontannę Neptuna wykonaną z klocków LEGO, która gości w Porcie Łódź przy sklepie IKEA.

Konkurs skierowany jest do dzieci w wieku 3 – 12 lat.

– Ze wszystkich prac wybierzemy 30 najlepszych, które nagrodzimy upominkami – informuje Emilia Lange – Cichocka, menadżer działu marketingu Portu Łódź. – Będziemy oceniać zdolności plastyczne małych artystów, różnorodność wykorzystanych technik oraz estetykę prac – dodaje. 18 czerwca rozpocznie się wystawa prac konkursowych. Będzie można ją oglądać w strefie restauracyjnej
do końca czerwca.

Prace konkursowe należy dostarczyć do 14 czerwca do Punktu Info Portu Łódź przy sklepie IKEA. Każda z nich musi być opisana imieniem i nazwiskiem autora, imieniem i nazwiskiem rodzica lub opiekuna oraz jego numerem telefonu i adresem e-mail. Wyniki zostaną ogłoszone 20 czerwca. Regulamin konkursu można znaleźć na www.portlodz.pl.



Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Katarzyna Rąkowska

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »