Rozrywka i wypoczynek » Sport

Konkurs Soudal z okazji Tour de Pologne 2018

Konkurs Soudal z okazji Tour de Pologne 2018
Zobacz więcej zdjęć »
4 sierpnia w Krakowie rozpocznie się 75. edycja Tour de Pologne. Na starcie nie zabraknie zawodników drużyny Lotto Soudal, której sponsorem tytularnym od 2015 roku jest lider branży chemii budowlanej – firma Soudal. Na czas trwania wyścigu Soudal przygotował konkurs rowerowy na Facebooku.

W tym roku nasz narodowy wyścig kolarski obchodzi 90. urodziny. Wśród zaplanowanych atrakcji znajduje się jedyne w swoim rodzaju mobilne muzeum Tour de Pologne, w którym kibice będą mogli obejrzeć m.in. unikalne eksponaty, archiwalne i najnowsze zdjęcia oraz prezentacje multimedialne związane z historią wyścigu. Muzeum stanowi część Roadshow 90 lat Tour de Pologne – cyklu wyjątkowych wydarzeń zorganizowanych z okazji jubileuszu Tour de Pologne. Partnerem inicjatywy jest firma Soudal.
 
Soudal wspiera również w charakterze sponsora tytularnego belgijską zawodową grupę kolarską Lotto Soudal, która wzorem ubiegłych lat weźmie udział w najnowszej edycji Tour de Pologne. Strategia firmy, nastawiona na dynamiczny rozwój i podejmowanie ambitnych wyzwań, doskonale współgra z wartościami reprezentowanymi przez zawodników drużyny. Zarówno w sporcie, jak i biznesie,  osiągnięcie sukcesu nie byłoby możliwe bez wytrwałości, ciężkiej pracy i ciągłego podnoszenia sobie poprzeczki.

Wraz z wyścigiem ruszy konkurs rowerowy Soudal, który zostanie przeprowadzony na Facebooku. Zadanie polega na wytypowaniu wyniku, jaki w końcowej klasyfikacji generalnej Tour de Pologne 2018 uzyska najlepszy w wyścigu kolarz Lotto Soudal. W konkursie można wygrać rower górski oraz oryginalne koszulki kolarskie Lotto Soudal. Szczegółowe informacje dostępne będą od 4 sierpnia na profilu firmowym Soudal – FB Polubisz Remont.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

BestBrands

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »