Rozrywka i wypoczynek » Prezenty

Konkurs Tanie-Loty.pl i Simple Express

Konkurs Tanie-Loty.pl i Simple Express
Zobacz więcej zdjęć »
Nowy, wakacyjny konkurs dla internautów! Wystarczy zapisać się do newslettera ofertowego tanie-loty.pl, żeby otrzymać rabat na wakacyjne przejazdy międzynarodowe i wziąć udział w grze o 5 podwójnych biletów Simple Express.

Konkurs to wspólne przedsięwzięcie Centrum Rezerwacji Tanie Loty i linii Simple Express. Do wygrania są bilety na przejazd linią Simple Express na trasie Warszawa - Berlin.

Konkurs potrwa do 22 lipca 2012.

Każdy nowy subskrybent newslettera tanie-loty.pl otrzyma mail zwrotny z potwierdzeniem i kodem zniżkowym na przejazd liniami Simple Express na następujących trasach:

  • Warszawa - Berlin

  • Berlin - Warszawa

  • Warszawa - Wilno

  • Wilno - Warszawa

  • Warszawa - Kowno

  • Kowno - Warszawa

Bilety można będzie wykupić od 16.07 do 22.07.2012 na podróż w terminie między 23.07 a 30.09.2012. Cena przejazdu na każdej z wymienionych tras będzie wynosić 27 złotych. Na każdy kurs przewidziane jest 7 biletów w promocyjnych cenach. Biorąc pod uwagę, że rejsy odbywają się dwa razy dziennie przez 7 dni w tygodniu, dostępność jest naprawdę ogromna! A zniżka sięga nawet 60% ceny biletu.

Spośród osób, które w czasie trwania promocji zapiszą się do newslettera, zostanie wybranych 5 szczęśliwców, którzy otrzymają vouchery na darmowe bilety dla dwóch osób w dwie strony z Warszawy do Berlina do wykorzystania do końca roku 2012. Sposób przydzielania nagród i inne szczegóły zabawy określa Regulamin konkursu Simple Express.

Aby odebrać zniżkę Simple Express i grać o darmowe bilety, wystarczy zapisać się do newslettera Tanie-Loty.pl.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Centrum Rezerwacji Tanie-Loty.com.pl
http://www.tanie-loty.com.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »