Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Konkurs wokalny „Arkady Wrocławskie: The power of Voice” rozstrzygnięty

Konkurs wokalny „Arkady Wrocławskie: The power of Voice” rozstrzygnięty
Zobacz więcej zdjęć »
Znamy już głos Arkad Wrocławskich 2011. 28 i 29 października na castingu przed Elżbietą Zapendowską wystąpili uczestnicy muzycznego show „The power of Voice”. Zwyciężyła 25-letnia Kamila Osip z Wrocławia, pokonując łącznie 165 innych osób.

Kamila Osip przekonała do siebie Elżbietę Zapendowską, wykonując utwór „Sen” Edyty Bartosiewicz. Była jedną z 15 osób, które wystąpiły „na żywo” w miniony piątek w Arkadach Wrocławskich. To właśnie oni zostali wybrani przez Elżbietę Zapendowską w pierwszym etapie castingu „The power of Voice” (pierwsza selekcja odbyła się na podstawie przesłuchań nadesłanych przez uczestników nagrań wokalnych). Łącznie do castingu zgłosiło się 165 osób z całego kraju. Imprezę poprowadził Daniel Wieleba.

15 półfinalistów castingu wystąpiło kolejno przed Elżbietą Zapendowską na scenie Arkad, wykonując utwory polskiej muzyki rozrywkowej. Poziom był bardzo wysoki, o czym świadczyły pochlebne komentarze Pani Zapendowskiej. Nie zabrakło jednak kilku - dobrze znanych z telewizyjnych show - uszczypliwych uwag.

Po  występach Elżbieta Zapendowska wybrała 5 najlepszych wykonawców i zaprosiła ich na wieczorne warsztaty wokalne, na których przygotowywali się do sobotniego występu finałowego.

Wielki finał „The power of Voice” odbył się w sobotę 29 października. Scenę Arkad całkowicie opanowały Panie – wśród finalistów znalazły się: Edyta Nitkiewicz, Kamila Osip, Marta Olejnik, Dorota Zygadło i Monika Malec. Wykonały utwory indywidualnie, a następnie wspólnie „Remedium” Maryli Rodowicz.

Po długich dyskusjach jury w składzie: Elżbieta Zapendowska, Adam Skrzypek z Teatru Muzycznego Capitol oraz Małgorzata Danek Prezes Arkad Wrocławskich ogłosiło wyniki. Zwyciężyła Kamila Osip z Wrocławia,


otrzymując tytuł „Świątecznego głosu Arkad Wrocławskich”. Jury przyznało także dwa wyróżnienia: za wybitną osobowość Edycie Nitkiewicz, która wykonała utwór Michała Bajora „Nie chcę więcej” oraz za wybitne walory wokalne Monice Malec, która zaśpiewała „To nie ja byłam Ewą” Edyty Górniak.

Nagrodą dla wszystkich finalistek są profesjonalne warsztaty ruchu scenicznego prowadzone przez Rafała Ostrowskiego - aktora z Teatru Muzycznego w Gdyni. Zwyciężczyni otrzymała również 1000zł oraz angaż w nowej kampanii Arkad Wrocławskich - nagra dla Centrum świąteczny jingiel oraz biżuterię ufundowaną przez Galerię Biżuterii Artystycznej S. Derecki.

Finał „The power of Voice” zakończył fenomenalny recital Justyny Szafran z Teatru Muzycznego Capitol. Jej zespół w składzie: Adam Skrzypek(kontrabas) oraz Rafał Karasiewicz (fortepian) zagrał m.in. tanga A. Piazzolli oraz utwory z płyty „Łagodna”.

The power of Voice” zgromadziło w miniony weekend w Arkadach Wrocławskich liczną publiczność. Fotorelację z imprezy można obejrzeć na www.facebook.com/akradywroclawskie.
Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

redakcja123

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »