Technologie » Komputery

Kontroluj cash flow z mobilnym obiegiem faktur i dokumentów projektowych

Kontroluj cash flow z mobilnym obiegiem faktur i dokumentów projektowych
Zobacz więcej zdjęć »
Wiele firm projektowych, mimo wykorzystania systemów klasy ERP do zarządzania przedsiębiorstwem, ma problemy ze sprawnym prowadzeniem i nadzorem nad realizacją zadań.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Często jest to spowodowane brakiem właściwego obiegu faktur kosztowych i dokumentów powiązanych z prowadzoną inwestycją. Niepodpisane protokoły, niekompletne karty pracy, czy wreszcie brak informacji o „właścicielu” faktury, która „znikąd” pojawiła się w kancelarii firmy to tylko kilka wybranych przykładów. Oczywiście rynek oferuje całą masę systemów do elektronicznego obiegu dokumentów, który można zintegrować z posiadanym rozwiązaniem ERP. Jednak w wielu przypadkach ich funkcjonalność i koszty, związane z wdrożeniem i utrzymaniem dodatkowego systemu, są zbyt duże jak na możliwości i potrzeby firm projektowych.


Czytaj całość artykułu tutaj: https://www.erp-view.pl/wiadomosci/kontroluj_cash_flow_z_mobilnym_obiegiem_faktur_i_dokumentow_projektowych.htmlRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

openmediagroup

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »