Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

„Kopciuszek” na Małej Scenie Portu Łódź Junior

„Kopciuszek” na Małej Scenie Portu Łódź Junior
Zobacz więcej zdjęć »
W wakacje Port Łódź Junior organizował warsztaty teatralne dla najmłodszych. Teraz przyszedł czas na finałowy występ. Już w najbliższą sobotę, 3 września, o godz. 13.00 na Patio Portu Łódź zobaczymy przedstawienie „Kopciuszek” w wykonaniu najmłodszych.

„Dawno, dawno temu…”

3 września mali aktorzy będą mieli swój wielki dzień w Porcie Łódź. – Wakacyjne warsztaty teatralne to inicjatywa, która spotkała się z ogromnym zainteresowaniem zarówno dzieci, jak i rodziców. Okazało się, że w najmłodszych drzemią prawdziwe talenty. Podczas prób, które odbywały się w Porcie Łódź Junior nasi mali artyści nie tylko uczyli się ról, ale przede wszystkim świetnie się bawili. Teraz przed nimi ważny moment - debiut na scenie, dlatego serdecznie zapraszamy na przedstawienie „Kopciuszek”. Na niezapomnianą zabawę mogą liczyć nie tylko dzieci, które brały udział w warsztatach. Na wszystkie maluchy po przedstawieniu czekają konkursy z nagrodami - informuje Emilia Lange- Cichocka, menadżer działu marketingu Portu Łódź.

Morze atrakcji

Finał wakacyjnych warsztatów teatralnych już w sobotę, ale to nie koniec atrakcji jakie czekają na dzieci w Porcie Łódź Junior. W bezpłatnej sali zabaw o powierzchni 400m2 prowadzone są różnorodne zajęcia tematyczne skierowane do wielu grup wiekowych. W sali zabaw czekają na dzieci liczne atrakcje: przebieralnia pełna strojów księżniczek, strażaków, piratów, wróżek, czarodziejów i kowbojów, kuchnia, gdzie mogą przygotować bajeczne posiłki, kącik plastyczny, miejsce, gdzie z dostępnych elementów można zbudować tor samochodowy, basen z piłeczkami, zabawki, kolorowanki, książki i całe mnóstwo maskotek. Dużą popularnością cieszy się zjeżdżalnia oraz kącik gier, gdzie każdy może spróbować swoich sił w grze na Nintendo Wii. Dla dzieci przygotowane zostały wyłącznie gry sportowe: tenis, golf, boks, baseball i kręgle.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Katarzyna Rąkowska

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Dziś:
Warsztaty online „Technologie medyczne w modelach zintegrowanej opieki zdrowotnej”
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »