Kobieta, zdrowie, uroda » Uroda

Kosmetyki bez parabenów

Kosmetyki bez parabenów
Zobacz więcej zdjęć »
Laboratorium Kosmetyczne AVA rozpoczyna akcję promującą kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała nie zawierające parabenów – "Bez parabenów".

Parabeny to potoczna nazwa grupy związków chemicznych - estrów metyl-, etyl-, propyl-, izopropyl- ,izobutyl-, benzyl- kwasu PHB.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Na tle burzliwych debat o tym, czy są bezpieczne, czy też nie, jedno jest pewne: parabeny są produktem ubocznym ropy naftowej i mogą gromadzić się w tkankach. Warto też pamiętać, że skóra to żywa tkanka i naturalny sposób pielęgnacji jest dla niej najbardziej wskazany. Stosując kosmetyki bez parabenów dbamy o swoją skórę.

Laboratorium Kosmetyczne AVA postanowiło wyraźnie zaznaczyć, iż zgodnie ze swoją misją tworzenia kosmetyków "W zgodzie z naturą"® dba o bezpieczeństwo swoich klientów. W ramach akcji Laboratorium Kosmetyczne AVA opracowało nowe formuły kosmetyków, dobierając indywidualnie rodzaj i ilość substancji konserwującej (tzw. challenge test). Nowe opakowania kosmetyków mają wyraźnie widoczną informację "Bez parabenów". Laboratorium Kosmetyczne AVA, będąc pionierem na rynku kosmetyków naturalnych i organicznych potwierdzonych certyfikatem ECOCERT postanowiło i tym razem jako pierwsze rozpocząć proces promocji wśród Polek oferując im kosmetyki bez parabenów. Pomysł na akcję zrodził się w związku z coraz większym zainteresowaniem konsumentek bezpiecznymi kosmetykami.

Więcej informacji można znaleźć na www.ava-laboratorium.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

m.korpusik@mediaconnect.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »