Dom » Budownictwo

Kowalskie dzieła z kuźni Abs-Invest

Kowalskie dzieła z kuźni Abs-Invest
Zobacz więcej zdjęć »
Spęczanie, czopowanie, czy przebijak to pojęcia znane jedynie ekspertom od kowalstwa artystycznego. Nie trzeba być jednak ekspertem, żeby docenić piękno prac kowalskich z pracowni firmy Abs-Invest.

Kowalstwo artystyczne znane jest od starożytności i jest jedną z najstarszych form twórczej aktywności człowieka. Szczególny rozkwit tej dziedziny sztuki przypadł na XV w., ale i w kolejnych wiekach ludzie bardzo chętnie korzystali z prac mistrzów kowalskich, aby dekorować swoje domy i ogrody. Gięte balustrady, bogato zdobione bramy i ogrodzenia od wieków dodają posesjom elegancji i podkreślają ich niepowtarzalny charakter. Dla miłośników tradycyjnych wyrobów kowalskich godne polecenia jest zapoznanie się z ofertą firmy Abs-Invest, która od kilkunastu lat specjalizuje się w usługach kowalstwa artystycznego.

Oferta firmy Abs-Invest obejmuje wszelkie wyroby z metalu, które służyć mogą do funkcjonalnego wyposażenia domu i ogrodu, w tym m.in. balustrady, bramy, ogrodzenia, akcesoria kominkowe, czy meble ogrodowe. Prace rękodzieła artystycznego z kuźni Abs-Invest wykonywane są tradycyjną metodą kucia metalu na gorąco. Pozwala to na tworzenie przedmiotów o unikatowym wyglądzie i kształcie. Firma dysponuje bogatym katalogiem gotowych wzorów produktów, ale przygotowuje również projekty dostosowane do indywidualnych oczekiwań klienta. Specjaliści z firmy Abs-Invest opracowują autorskie pomysły, jak i wzory inspirowane pracami największych mistrzów sztuki kowalskiej. Dzięki temu zaskakują one różnorodnością stylów i bogactwem wzornictwa.

Przy tworzeniu konkretnego projektu istnieje możliwość wyboru surowca, z którego zostanie przygotowany dany element. Klient ma do wyboru m.in. żelazo, mosiądz i miedź. Wyroby z pracowni Abs-Invest są zabezpieczone antykorozyjnie. Ocynkowanie ogniowe, lakierowanie proszkowe oraz patynowanie gwarantują, że powierzchnia metalu będzie odporna na niszczenie i odbarwienia. Na życzenie klienta dodatkowo wykonane zostanie lakierowanie tradycyjne. Dla swoich klientów Firma Abs-Invest oferuje również profesjonalny montaż wykonanych elementów.

O firmie

Firma Abs-Invest działa na warszawskim rynku dekoracji i wykańczania wnętrz nieprzerwanie od 1989 roku. Abs-Invest zajmuje się profesjonalnymi usługami kowalskimi i kamieniarskimi. Ponadto oferta obejmuje wszelkie przedmioty, której posłużyć mogą do stylowej, a zarazem funkcjonalnej aranżacji wnętrz. Szeroki wybór kominków, rzeźby, malarstwa czy porcelany sprawia, że każdy klient znajdzie coś odpowiadającego jego upodobaniom i potrzebom. Dzięki rozbudowanej sieci partnerów handlowych i wykwalifikowanemu personelowi Abs-Invest jest w stanie, w krótkim czasie, realizować indywidualne zamówienia klientów.

Sklepy firmowe Abs-Invest:

Sklep firmowy -  Konstancin

Stara Papiernia,

ul. Al. Wojska Polskiego 3

Konstancin-Jeziorna
tel. 22 702-86-88

Sklep firmowy -  Kobyłka

ul. Nadarzyńska 124

Kobyłka

tel. 22 771-98-70

Sklep firmowy - Warszawa

ul. Bartycka 26, pawilon 51

Warszawa

tel. 22 840 15 89Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

absinvest

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Za 2 dni:
Warsztaty online „Technologie medyczne w modelach zintegrowanej opieki zdrowotnej”
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »