Technologie » Komputery

KPE Infrastruktura błyskawicznie usprawnia obsługę klienta

Sprawniejsza obsługa klienta i pięciokrotnie szybszy system ERP - to wyniki projektu GridwiseTech dla firmy KPE Infrastruktura. GridwiseTech przygotował plan dostosowania systemu zintegrowanego do potrzeb związanych z intensywnym rozwojem grupy KPE.

KPE Infrastruktura wchodzi w skład grupy kapitałowej KPE (Kania Private Equity).

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Zajmuje się m.in. utrzymaniem i rozwojem infrastruktury informatycznej do obsługi innych spółek w ramach grupy, np. firmy Kanlux - wiodącego dostawcy wyrobów oświetleniowych na rynkach Europy środkowo-wschodniej. Istotnym założeniem strategicznym rozwoju spółek grupy, pozwalającym na uzyskanie przewagi konkurencyjnej, jest dostawa zamówień w 24 godziny. Aby zachować ciągłość dostaw i wysoki poziom usług, KPE Infrastruktura podjęła decyzję o konieczności wprowadzenia zmian w systemie zintegrowanym ERP, zarządzającym logistyką dostaw.

W ramach projektu, inżynierowie GridwiseTech przedstawili możliwości dostosowania systemu zintegrowanego do potrzeb grupy KPE, wraz z szacowanymi kosztami bezpośrednimi i pośrednimi. Wspólnie z klientem zidentyfikowali działania o największym potencjale sukcesu, w stosunku do spodziewanych trudności. Zaplanowali oddzielnie działania krótkoterminowe, mające na celu natychmiastową poprawę wydajności oraz długoterminowe, ukierunkowane na niezawodność i bezpieczeństwo danych.

Po wprowadzeniu rekomendacji GridwiseTech, zaobserwowano poprawę wydajności systemu ERP wraz z bazą danych. Wyniki pomiarów wskazały pięciokrotne przyspieszenie działania całego systemu zintegrowanego, szacowane na podstawie liczby wykonanych operacji SQL w jednostce czasu.

Andrzej Ajdukiewicz, prezes KPE Infrastruktura, podkreślił: „Efekty projektu spełniły nasze oczekiwania z nawiązką. Współpraca z GridwiseTech okazała się trafioną inwestycją, która zaczęła się zwracać już w trakcie projektu. Efektywność pracy głównego systemu informatycznego znacznie się poprawiła, a tym samym, jeszcze bardziej poprawiła się jakość i szybkość obsługi klientów. Systematyczne podejście, profesjonalizm oraz doświadczenie GridwiseTech w pracy z technologiami Oracle zdecydowały o błyskawicznej poprawie sprawności obsługi klienta. GridwiseTech to solidny i godny zaufania partner biznesowy. Po tym udanym doświadczeniu, pracujemy wspólnie nad nowym projektem".

O KPE Infrastruktura
KPE Infrastruktura Sp. z o.o. jest spółką wchodzącą w skład grupy kapitałowej KPE której zadaniem jest obsługa i wsparcie w zakresie IT pozostałych firm grupy oraz rozwijanie nowoczesnych technologii, wspomagających biznes w firmach grupy.

O GridwiseTech
GridwiseTech jest niezależnym ekspertem w zakresie skalowalności. Projektuje, usprawnia oraz buduje niezawodne i wydajne systemy informatyczne, pracujące pod dużym obciążeniem lub operujące na dużych ilościach danych. Firma doradza menedżerom, jak najlepiej wybrać i połączyć dostępne technologie, określając kierunek rozwoju IT w firmie. Zapewnia wsparcie techniczne przy wdrożeniach, wspomagając klientów lub przejmując całkowitą odpowiedzialność za dostarczenie wydajnych systemów.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

GridwiseTech Sp. z o.o.
http://gridwisetech.com

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »