Technologie » Komputery

Wsparcie techniczne GridwiseTech - spokojny sen szefa działu IT

GridwiseTech wprowadza ofertę „Oracle Care”, w ramach której zajmuje się kompleksową obsługą systemów informatycznych, opartych na produktach Oracle. Do 10 grudnia pierwszy miesiąc pomocniczej opieki serwisowej w promocyjnej cenie.

„Wsparcie techniczne GridwiseTech to spokojny sen dla szefa działu IT. Może być pewien, że otrzyma sprawną pomoc dokładnie wtedy, kiedy będzie mu ona potrzebna. Pomagamy mu również oszczędzić czas, który musiałby spędzić nad poszukiwaniem rozwiązań pojawiających się problemów lub możliwości ulepszenia architektury." - mówi Paweł Płaszczak, prezes GridwiseTech.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Program „Oracle Care" jest przeznaczony dla firm, które potrzebują profesjonalnej opieki nad swoim systemem IT. W ramach pakietu pełnej opieki, GridwiseTech przejmuje pełną odpowiedzialność za system bazodanowy klienta. Pakiet ten sprawdza się przede wszystkim w firmach, które potrzebują regularnego i intensywnego wsparcia dla obszaru IT. Z kolei wariant pomocniczy jest idealny dla firm, które od czasu do czasu potrzebują pomocy w bieżącej administracji systemu czy też porady specjalisty. Alternatywą jest wariant godzinowy, z którego można korzystać w razie potrzeby np. w przypadku awarii albo konieczności wykonania prac pomocniczych. Pozwala on na sprawdzenie skuteczności inżynierów GridwiseTech na niezobowiązujących warunkach.

W ramach programu „Oracle Care" inżynierowie GridwiseTech pomagają lub w całości przejmują administrację oraz monitoring działania bazy danych, serwisów oraz aplikacji. Usługa obejmuje m.in. analizę i usuwanie bieżących problemów, instalację, konfigurację i optymalizację składników systemu, integrację jego elementów z wdrażanymi rozwiązaniami oraz przejęcie komunikacji z Oracle w celu sprawnego usunięcia pojawiających się usterek.

Dokładne informacje na temat oferty można uzyskać pod nr telefonu: (12) 294 71 20.

O GridwiseTech

GridwiseTech to niezależny ekspert w zakresie skalowalności przetwarzania danych. Projektuje, buduje i usprawnia systemy informatyczne pracujące pod dużym obciążeniem lub operujące na dużych ilościach danych. GridwiseTech doradza menadżerom jak najlepiej wybrać i połączyć dostępne technologie, określając kierunek rozwoju IT w firmie. Zapewnia wsparcie techniczne przy wdrożeniach, wspomagając klientów lub przejmując całkowitą odpowiedzialność za dostarczenie wydajnych systemów. Więcej informacji na stronie www.gridwisetech.com.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

GridwiseTech Sp. z o.o.
http://gridwisetech.com

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »