Dom » Nieruchomość

Krakowskie Mieszkania – nowy lokalny portal mieszkaniowy

Zakup nowego mieszkania czy budowa domu, to sprawa, która spędza sen z powiek wielu młodym Polakom. Chęć posiadania bezpiecznego gniazda na przyszłość, to jedna z podstawowych potrzeb człowieka.

Stąd dużą popularnością cieszą się portale dotyczące nieruchomości oraz serwisy ogłoszeniowe z ofertami mieszkań na sprzedaż.  W Krakowie powstał niedawno nowy profesjonalny serwis, który ma za zadanie ułatwić podjęcie trudnej decyzji o wyborze w miarę taniego mieszkania.

Krakowskie Mieszkania, to portal, który przede wszystkim na informować. Nie jest on zarzucony masą reklam i ofert. Za to w przejrzysty sposób opisuje nowe inwestycje z krakowskiego rynku pierwotnego oraz możliwości związane z rynkiem wtórnym. Informacje zawarte w artykułach są rzetelne i konkretne. Możemy dowiedzieć się o szczegółach związanych z warunkami zabudowy, poznać inne inwestycje danego dewelopera czy przeczytać o aranżacji wnętrz albo możliwościach dofinansowania zakupu mieszkania czy budowy domu.

Serwis jest podzielony na kategorie, część z nich to po prostu nazwy dzielnic, dzięki czemu potencjalnemu klientowi łatwiej znaleźć mieszkanie w konkretnym, dogodnym dla niego miejscu. Pozostałe kategorie pozwolą poznać najnowsze analizy z rynku mieszkaniowego oraz zaznajomić się z opinią ekspertów na tematy związane z szeroko pojętymi nieruchomościami.

Zachęcamy do zapoznania się z portalem KrakowskieMieszkania.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Krakowskie Mieszkania
http://www.krakowskiemieszkania.pl/

Komentarze (2)

  • avatar
    ~Jolanta 2016-03-14 11:10:53

    Jak by ktoś poszukiwał kredytu to polecam dobrego doradcę finansowego w Krakowie http://1doradca.pl - szybko pomógł mi zrealizować marzenia o mieszkaniu.

  • avatar
    ~Julita61 2016-03-10 21:04:21

    Ja szukam mieszkania dla córki w Krakowie i jak na razie podoba mi się ta lokalizacja http://www.pradnikpark.pl/Strona-glowna byliśmy już oglądać i wstępnie córka jest zdecydowana, ale nie znam okolicy i szukam informacji na ten temat, czy to bezpieczna w Krakowie okolica itd?


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »