Firma » Finanse

Kredyt dla Firm: nowych, bez zabezpieczeń, na oświadczenie

Kredyt dla Firm: nowych, bez zabezpieczeń, na oświadczenie
Zobacz więcej zdjęć »
Nawet 3 miliony złotych czeka na osoby prowadzące działalność gospodarczą w postaci kredytu. Dla Twojej firmy zastrzyk gotówki to być decydujący ruch, wzrost w produkcji i sprzedaży. Teraz wyjątkowy kredyt gotówkowy: taki, jakiego Twoja firma potrzebuje.

Samemu można wybrać i dopasować sobie produkt bankowy, jakim jest kredyt gotówkowy dla firm w banku stworzonego z myślą o przedsiębiorcach. To „coś”, co sprawia, że jego oferta kredytowa wyróżnia się z pośród innych to poruszająca elastyczność, tak by każda mikro firma, małe i średnie przedsiębiorstwo znalazło idealnie dopasowane rozwiązanie umożliwiające zaspokojenie potrzeb finansowych firmy w danym lub bardzie perspektywistycznym długo terminowym czasie.

Pozyskane środki finansowe można przeznaczyć na rozbudowę, modernizację utrzymanie płynności finansowej spłatę zobowiązań wobec wierzycieli, konsolidacje (kredyty konsolidacyjne) lub wszelkie inne wydatki, które nie muszą być sprecyzowane przy wnioskowaniu o kredyt.

Kredyty dla nowych firm, to dobra oferta dla osób, które dopiero rozpoczęły swoją działalność i zauważyły, że potrzebują wsparcia finansowego na zakup towaru, odpowiedniego wyposażenia lub samochodu odpowiadającego potrzebom ich korporacji. Uproszczone procedury znacznie ułatwiają uzyskanie kredytu.

Kredyty dla firm bez zaświadczeń z ZUS i US, niejednokrotnie wykorzystywane na spłatę zaległych zobowiązań. Proste i przejrzyste procedury pomogą uzyskać potrzebną gotówkę na rozwój firmy czy zakup nieruchomości pod siedzibę.

Kredyty dla firm na oświadczenie to najszybsza forma umożliwiająca pozyskanie kapitału na inwestycję. Pod zastaw nieruchomości, samochodu jak również mniejsze kwoty na dowód osobisty i po napisaniu, podpisaniu oświadczenia o zarobkach gotówka wypłacana jest natychmiast.

Kredy dla firm, zarówno nowych jak i tych z kilkuletnią tradycją i ugruntowaną pozycją na rynku, bez zaświadczeń lub na oświadczenie otrzymamy w Idea Banku: Kredyty dla Firm.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Kredyty gotówkowe bez zaświadczeń o zarobkach
http://www.get-money.pl/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Dziś:
Łukasz Orbitowski na festiwalu Apostrof w Krakowie. 20.05.19, godz.:18, Empik Bonarka
Za 1 dzień:
Marek Krajewski na Apostrofie w Krakowie, 21.05.19, g. 18:00, Empik Bonarka
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »