Rozrywka i wypoczynek » Sport

KS KASZUBIA Kościerzyna i Huragan Nowe Polaszki z nowym partnerem

KS KASZUBIA Kościerzyna i Huragan Nowe Polaszki  z nowym partnerem
Zobacz więcej zdjęć »
Akcja „Z pasji do piłki…” prowadzona przez firmę odzieżową KiK skupia drużyny piłkarskie z całej Polski. Nowa edycja, podobnie jak ubiegłoroczna, przyciągnęła wiele zespołów młodzieżowych, które w ramach współpracy z siecią KiK otrzymały stroje do gry.

KS KASZUBIA Kościerzyna i Huragan Nowe Polaszki to kolejne kluby, które już niebawem zaprezentują się w nowych barwach.

Kościerzyński klub sportowy już od 1946 roku strzela gole na polskich boiskach. KASZUBIA Kościerzyna to 3-cio ligowy zespół piłkarski, który od lat znany jest fanom futbolu. Sezon 2014/2015 pierwsza drużyna zakończyła na czwartym miejscu z imponującą ilością siedemnastu zwycięstw. Nowy sezon przyniósł klubowi spore zmiany. Okienko transferowe doprowadziło do wymiany kilku piłkarzy. Natomiast nawiązanie współpracy z firmą KiK zaowocowało otrzymaniem nowego sprzętu, w którego skład wchodzą koszulki, spodenki oraz getry w różnych zestawach kolorystycznych, dostosowanych do poszczególnych grup.

Huragan Nowe Polaszki to zespół z ponad 20-letnią historią, który strzela gole w rozgrywkach B klasy. Choć sezon 2014/2015 nie potoczył się dla zawodników szczególnie dobrze, drużyna jest już gotowa do gry po przerwie wakacyjnej i walki o lepszą pozycję w tabeli. Nowy sezon 2015/2016 piłkarze przywitają w niebieskich strojach przekazanych przez sieć sklepów odzieżowych KiK.

„Bardzo się cieszymy z nawiązanej współpracy z oboma klubami KS KASZUBIA Kościerzyna oraz Huragan Nowe Polaszki. Możliwość towarzyszenia zawodnikom w zmaganiach na murawie daje nam wielką satysfakcję. Życzymy obu klubom i wszystkim piłkarzom, jakich zrzeszają, kolejnych sukcesów. Mamy nadzieję, że nowe koszulki będą dla nich szczęśliwe” - podsumował Mariusz Kulik z firmy KiK.  


KiK Textil sp z o.o.
ul. Modrzewskiego 15/17
50-156 Wrocław
Telefon: + 48 (0) 71 377 44 00
Faks: + 48(0) 71 377 44 01
E-Mail: info.pl@kik-textilien.com
www.kik-textilien.com


KiK Textil Sp. z o. o. to jedna z wiodących sieci detalicznych na rynku europejskim. Pierwszy sklep pod szyldem KiK otwarto w 1994 roku w Düsseldorfie. Od tego czasu sieć sukcesywnie się rozrasta rozwijając działalność w kolejnych krajach. Obecnie marka KiK jest w właścicielem ponad 3 200 sklepów na terenie: Polski, Niemiec, Austrii, Holandii, Czech, Słowacji, Słowenii, Węgier i Chorwacji.
KiK Textil Sp. z o. o. oferuje bogaty asortyment, obejmujący wysokiej jakości odzież, biżuterię, dodatki, zabawki oraz tekstylia domowe. Swoją ofertę firma kieruje do osób ceniących modne i markowe produkty w atrakcyjnej cenie.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

GutPR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »