Kultura, sztuka » Kultura

Książki W.A.B. w czytniku

Książki W.A.B. w czytniku
Zobacz więcej zdjęć »
Współczesne książki wydane przez W.A.B. znajdą się w darmowym pakiecie e-booków w czytniku eClicto.

Znamy tytuły kolejnych współczesnych książek, które znajdą się w darmowym pakiecie startowym czytnika eClicto. Są to cztery elektroniczne książki z czołowego polskiego wydawnictwa W.A.B.

W czytniku już na starcie dostępne będą za darmo : „Lala” Jacka Dehnela, „Dobre miejsce do umierania” Wojciecha Jagielskiego, „Pijani Bogiem” Maksa Cegielskiego i „Kurs do Genewy” Bartłomieja Rychtera.

Oprócz tego wydawnictwo W.A.B. przygotowało atrakcyjną i różnorodną ofertę książek elektronicznych dla Księgarni eClicto, od powieści obyczajowych, romansów i wspomnień po kryminały i reportaże polskich i zagranicznych autorów.

Do kupienia w formacie epub będą m.in. powieści Henninga Mankella (tego od komisarza Wallandera), „Zabójca mimo woli” Aleksandry Marininy, „Róże cmentarne” Marka Krajewskiego i Mariusz Czubaja, „Sprawa Niny S.” Marii Nurowskiej, „Instynkt gry” Juli Zeh, „Piaskowa Góra” Joanny Bator, „Pudełko ze szpilkami” Grażyny Plebanek czy „Dziennik na nowy wiek” Józefa Hena.

To tylko niektóre pozycje z ponad dwustu, jakie W.A.B. dotychczas przekazało do księgarni eClicto - podaje blog eClicto. Liczba ta będzie się powiększać. Oczywiście cena e-booków będzie niższa średnio o 50 proc. od sugerowanej ceny ich tradycyjnych odpowiedników.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

puella

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »