Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Kto da więcej?

Kto da więcej?
Zobacz więcej zdjęć »
Voucher na wycieczkę o wartości 6 tysięcy złotych, aparaty fotograficzne czy zestawy kosmetyków – między innymi o takie nagrody będzie można powalczyć podczas trzech urodzinowych licytacji, które już w najbliższą sobotę odbędą się w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno.

Do walki o urodzinowe upominki będą mogli stanąć wszyscy, którzy zebrane od 12 do 24 maja paragony wymienią na specjalne czeki. To one bowiem posłużą jako „waluta” podczas trzech urodzinowych licytacji, które odbędą się w sobotę 24 maja o godzinie 12.00, 14.00 oraz 16.00.

Im większa kwota zakupów, tym więcej czeków, a co za tym idzie – większe szanse na zdobycie wymarzonej nagrody - wartego 6 tysięcy złotych vouchera na wakacje, jednego z trzech aparatów fotograficznych, tableta, telefonu komórkowego czy zestawów kosmetycznych.

Paragony będzie można wymienić przy specjalnym stanowisku konkursowym w piątek 23 maja w godzinach 12.00 – 20.00 oraz w sobotę 24 maja w godzinach 09.00 – 16.00. Każde wydane 20 zł, to jeden czek, przy czym każdy uczestnik zabawy może otrzymać maksymalnie 30 czeków za pojedyncze zakupy.

Zabawa zorganizowana jest przez Centrum Handlowe Auchan Piaseczno z okazji 18. urodzin galerii. Obiekt otwarty w 1996 roku był pierwszą, zarządzaną przez Immochan, galerią w Polsce. Obecnie klienci galerii mają do dyspozycji blisko 50 sklepów znanych i cenionych marek, m.in. H&M, Reserved, Carry, Promod, Orsay, CCC, Kari czy Deichmann. Na terenie CH Auchan Piaseczno znajduje się również hipermarket Auchan oraz Leroy Merlin. Centrum handlowe posiada 2400 miejsc parkingowych, w tym 38 dla osób niepełnosprawnych.

Wielkie urodzinowe licytacje odbędą się w sobotę 24 maja w godzinach 12.00, 14.00 oraz 16.00 w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno przy ulicy Puławskiej 46.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Centrum Handlowe Auchan

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Za 2 dni:
Gala Interaktywnych
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »