Firma » Biznes

Którędy po trendy? Tędy – do Galerii Askana

Galeria Askana zaprasza na II edycję modowego showroomu Galerii Askana pn. „Którędy po trendy" z udziałem gości specjalnych, który odbędzie się 25 marca w godz. 13.00-18.00.

                 Galeria Askana zaprasza na II edycję modowego showroomu Galerii Askana pn. „Którędy po trendy" z udziałem gości specjalnych, który odbędzie się 25 marca w godz. 13.00-18.00. Dzięki nowoczesnej formie live streamingu emitowanego na kanale Youtube i Facebooku Galerii Askana, każdy będzie mógł obejrzeć nasz event nie tylko na terenie galerii handlowej, ale i w domowym zaciszu.

Modowe studio na żywo poprowadzi Magda Wojciechowska - Mistrzyni Wizażu i Stylizacji, na co dzień prowadząca cykl „Askana Stylove". W programie akcji przewidziano panel dyskusyjny
z ciekawymi gośćmi, a wśród nich m.in. Martyna Cyrko - piosenkarka, jej ostatni teledysk (kręcony między innymi w Askanie) zebrał już ponad 7 milionów wyświetleń na YouTube, dr Ewa Pawlak - ekspert ds. wystąpień publicznych, dyrektorka Muzeum lubuskiego, Marcin Szatan - aktor, uczestnik programu Family Food Fight Polska, Anna Kozak - Radna Rady Miasta Gorzowa Wielkopolskiego, Monika Kleist - fotografka, coach i Marta Liberkowska - Dyrektorka Wydziału promocji i informacji UM Gorzowa Wlkp. .

Nie zabraknie modowych stylizacji, inspiracji na wiosnę, pamiątkowych zdjęć i kącika kulinarnego ze zdrowymi koktajlami. We współpracy z Zespołem Szkół nr 1 przy WZDZ porozmawiamy o fryzjerskich nowinkach. Poznamy także gorzowską markę Sorelle, która tworzy naturalne kosmetyki według unikalnych, autorskich technologii.

Galeria Askana przygotowała również niespodzianki dla klientów. Za dokonane zakupy posiadacze aplikacji mobilnej Galerii Askana będą mogli odebrać jeden z 300 Beauty Boxów w prezencie.

 

Anna Sip, Dyrektor marketingu Galerii Askana podkreślaTo ciekawe wydarzenie znajdzie swoją kontynuację tuż po evencie. Wdrożymy nowoczesne rozwiązania, które będą jednocześnie promować ofertę najemców w niebanalny sposób i inspirować modowo mieszkańców. Uruchomimy dedykowany landing page oraz interaktywne metki wykorzystujące technologię NFC, które umożliwią klientom kompletowanie stylizacji na podstawie wyborów stylistki. Nie zabraknie również instagramowego filtru będącego wirtualną ścianką do zdjęć. Zapowiada się bardzo ciekawe wydarzenie, a my nie spoczywamy na laurach i nadal szukamy ciekawych rozwiązań by zainteresować mieszkańców miasta."

  • Livestream - 25 marca, godz. 13.00-15.00

Relacja LIVE z wydarzenia na żywo (Kanał Youtube Galerii Askana i Facebook Galerii Askana)


  • Facebook Galerii Askana - https://www.facebook.com/GaleriaAskana
  • Instagram Galerii Askana - https://www.instagram.com/galeriaaskana/
  • Aplikacja mobilna - do pobrania https://emplate.app/download/aska/www
  • Kanał Youtube Galerii Askana - https://www.youtube.com/user/galaskana

 

GALERIA ASKANA ma 55 tys. mkw. powierzchni całkowitej, w tym prawie 19 tys. mkw. powierzchni handlowej, na której znajduje się multipleks Helios z pięcioma salami na 1,2 tys. osób, a wśród salonów wiele lubianych i obecnych jedynie w tej gorzowskiej galerii sklepów jak m.in.: Solar, Kazar, Venezia, Femestage, Vistula & Wólczanka, Bytom, Molton, Pierre Cardin, Premim Multibrand Store, Ochnik. Więcej na: www.galeria-askana.pl

CREAM Property Advisors oferuje pełny zakres usług związanych z nieruchomościami komercyjnymi. Firma specjalizuje się w asset i property managemencie, leasingu powierzchni handlowych i biurowych, sprzedaży nieruchomości oraz obsłudze prawnej rynku nieruchomości. Spółka oferuje ponadto zaawansowane usługi zarządcze pod nazwą Quattro: CNC, C360 Sell Me oraz C-RTM, których zadaniem jest generowanie wzrostu wartości nieruchomości, opracowywanie strategii komercyjnych i marketingowych dla budynków komercyjnych oraz przygotowanie obiektów do sprzedaży. Więcej informacji: cream-advisors.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

AnnaSip

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »