Firma » Biznes

Kuehne+Nagel kontynuuje wzmacnianie własnej sieci drobnicowej w Europie

Kuehne+Nagel kontynuuje wzmacnianie własnej sieci drobnicowej w Europie
Zobacz więcej zdjęć »
Kuehne+Nagel otworzyło nowy oddział w Turynie we Włoszech. Jest to najnowsza inwestycja w europejskiej sieci drobnicowej, aby jeszcze lepiej zaspokajać potrzeby klientów.

Transport drobnicowy to usługa, która umożliwia klientom rezerwację serwisu drogowego dla przesyłek do 6 palet lub 2,4 metra załadunku, które są następnie grupowane z innymi przesyłkami w celu optymalizacji pojemności pojazdów ciężarowych. 

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Magazyn w Turynie jest ważny dla zwiększenia łączności między Włochami a Francją, a także krajami iberyjskimi. Turyn jest dobrze skomunikowany z ważnymi gospodarczo regionami Ligurii, Piemontu i Valle d'Aosta. Nowa lokalizacja ułatwia optymalizację transportu liniowego i skraca czas dostawy z tych obszarów do Francji i Europy Zachodniej, a także do krajów Półwyspu Iberyjskiego.

Na początku tego roku Kuehne+Nagel otworzyło również nowe obiekty cross-dock w Polsce i w Rumunii.

„Przyszłościowa infrastruktura drobnicowa wymaga odpowiedniego rozwoju sieci we właściwym miejscu i czasie. W ramach Roadmap 2026, naszą ambicją jest zaoferowanie najlepszego doświadczenia z usług Kuehne+Nagel. Aby to osiągnąć, konieczne jest inwestowanie w solidniejszą ogólnoeuropejską sieć drobnicową, dzięki czemu będziemy mogli oferować bardziej konkurencyjne czasy realizacji. Jednocześnie, dzięki przyjętej strukturze bazującej na niewielkich zasobach, nadal pozostajemy elastyczni, aby skutecznie radzić sobie ze zmiennymi wolumenami" – komentuje Nicholas Minde, Regional Head of Road Logistics Europe.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Kuehne + Nagel

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »