Kobieta, zdrowie, uroda » Uroda

Kultowa konturówka Avon lepsza niż kiedykolwiek

Myślałaś, że Twoja ulubiona kredka nie może być już lepsza? A jednak może! Kultowa konturówka Glimmerstick od marki Avon dostępna jest w nowej. Teraz stworzysz supermodne kreski i jeszcze bardziej efektowny makijaż oka, który utrzyma się przez cały dzień.

Glimmerstick to konturówka nr 1 marki Avon[1], dzięki której możesz poczuć kreatywną wolność tworzenia. Od czerwca produkt ten dostępny będzie w nowej odsłonie z ulepszoną formułą. Kredka ma aż 24 intensywne odcienie – 12 klasycznych i 12 diamentowych. Pierwszy wariant zawiera olejek z dzikiej róży, drugi wzbogacony jest o witaminę E, dzięki czemu gładko i równomiernie się rozprowadzają. Kredki są wodoodporne, nie rozmazują się, nie blakną i utrzymują się na oku nawet cały dzień. Dzięki jeszcze większej zawartości pigmentów, kolory są wyraziste i nasycone bardziej niż kiedykolwiek.

Kredka do oczu może posłużyć jako idealna baza pod cienie. Dzięki niej makijaż będzie bardziej trwały. Konturówka Glimmerstick daje także nieskończone możliwości tworzenia supermodnych efektów – od klasycznej kreski, przez przedłużoną jaskółkę, aż po ekstremalne kocie oko – mówi Adrian Świderski, Make-up Artist, ambasador Avon, który w 2022 roku promuje produkty marki do makijażu. Dla większej wygody użytkowania ulepszono także opakowanie produktu. Teraz każda konturówka ma skuwkę w odpowiadającym jej kolorze. Co więcej, kredka Glimmerstick nie wymaga temperowania – wystarczy przekręcić, by ją wysunąć[1] Na podstawie wewnętrznych danych sprzedażowych dla Europy Środkowo-Wschodniej za okres 1-12.2021.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

AniaGOW

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 6 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »