Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Kupiec Poznański wspiera Silne Kobiety

Kupiec Poznański wspiera Silne Kobiety
Zobacz więcej zdjęć »
Cykl Spotkań „Kobieta w Centrum” organizowanych przez Centrum Handlowo-Biurowe Kupiec Poznański cieszy się coraz większą popularnością wśród kobiet. Na każdą z uczestniczek czekają kobieca i przyjazna atmosfera, ciekawi goście, inspirujące rozmowy, wyśmienite przekąski i wspaniałe nagrody.

 Kolejne Spotkanie z cyklu "Kobieta w Centrum" odbędzie się 26 maja. Podczas spotkania pt. Moja Kobiecość moją siłą” zaproszeni goście będą poruszać temat niezwykłego potencjału i możliwości, jakie drzemią w kobietach. Nie od dziś wiadomo, że kwalifikowanie kobiet jako płci słabszej jest już nieaktualne. Kobiety udowadniają, że potrafią być silne w dążeniu do swoich celów i marzeń.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Zaproszeni goście to osoby, które pomagają kobietom w podkreślaniu ich kobiecości, odkrywając przy tym nieograniczoną siłę, jaka w niej drzemie.

W spotkaniu uczestniczyć będzie Blanka Winiarska, tancerka, wielokrotna uczestniczka Tańca z Gwiazdami, założycielka Centrum Tańca Blanka Winiarska, która opowie m.in. o tym, w jaki sposób taniec rozbudza kobiecość i jak można ją wykorzystać w osiągnięciu sukcesu.

Na spotkaniu nie zabraknie również mężczyzn. Choreograf, instruktor i szkoleniowiec fitnessu, Nasser Naji, z pewnością zarazi Panie swoją żywiołowością i pasją. Instruktor opowie o tym, jak utrzymanie dobrej formy jest ważne w pozytywnym nastawieniu do życia każdej kobiety. Jego autorski program ćwiczeń "Fitness Club in the house - ćwicz i tańcz" właśnie wychodzi na DVD, a jego producentem jest Rafałem Hofman, którego obecność również uświetni spotkanie.

W utrzymaniu formy bardzo ważna jest też odpowiednio dieta. Dietetyk, Anna Zaporowska (http://lekarz.poznan.pl/dietetyk), poradzi uczestniczkom, jak zdrowo się odżywiać i dbać o swój wygląd, by żyć pełnią kobiecości.

Bardzo ważnym elementem podkreślającym i definiującym kobiecość jest ubiór. Podczas kwietniowego spotkania duże zainteresowanie swoim strojem wzbudziły dwie Panie, Ania Fiszer i Mariola Klimowicz, stylistki, które opowiedzą o tym, jak dzięki odpowiedniej stylizacji odkryć swoją kobiecość.

Kobiety pomimo swej delikatności i wrażliwości, a może właśnie dzięki nim, są niezwykle silne. Ta siła przejawia się w umiejętności podejmowania najtrudniejszych wyzwań i rozwiązywania problemów, dzięki wrodzonej kreatywności i intuicji.

Spotkanie odbędzie się w Kupcu Poznańskim 26 maja o godz. 19:00 w Cafe Rosenthal 

na II piętrze i poprowadzi je dziennikarka Patrycja Felińska, o której ubiór zadba salon mody Motiv’e, sprowadzający swe kreacje prosto z Włoch i Francji, fryzurę i makijaż natomiast, jak co miesiąc wykona Studio Fryzur i Urody BiBiuti.


Kupiec Poznański zaprasza wszystkie zainteresowane udziałem Panie do zapisów
na spotkanie na stronie
www.kupiecpoznanski.pl

 

Kupiec Poznański to kameralne centrum handlowo-biurowe usytuowane w samym sercu miasta Poznania. Sześciopiętrowy obiekt zlokalizowany jest przy głównym trakcie handlowym. Budynek istniejąc w Poznaniu

od ponad 10 lat wciąż pochwalić się może nowoczesnymi rozwiązaniami architektonicznymi i funkcjonalnością, wpisując się jednocześnie w historyczny charakter starówki.

Kupiec Poznański w liczbach to:

  1. ponad 30.000 metrów kwadratowych powierzchni

  2. 3 piętra powierzchni handlowej

  3. 3 poziomy przestrzeni biurowych

  4. prawie 100 najemców

  5. 150 miejsc na parkingu podziemnym,

Obiektem zarządza Spółka Kupiec Poznański S.A.


KUPIEC POZNAŃSKI Spółka Akcyjna
pl. Wiosny Ludów 2, 61-831 Poznań
tel. (61) 850 8801, fax (61) 850 8803

e-mail: info@kupiecpoznanski.com
www.kupiecpoznanski.pl


Kontakt z mediami:

Katarzyna Pełeszuk (Specjalista ds. marketingu)

tel. (61) 850 88 12

e-mail: katarzyna.peleszuk@kupiecpoznanski.pl

Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Centrum Handlowo-Biurowe Kupiec Poznański
http://www.kupiecpoznanski.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »