Kultura, sztuka » Muzyka

Niezwykły koncert na urodziny Kupca Poznańskiego

Niezwykły koncert na urodziny Kupca Poznańskiego
Zobacz więcej zdjęć »
Centrum Handlowo-Biurowe Kupiec Poznański obchodzi w tym roku 11 urodziny. Z tej okazji już 1 września rozpocznie się wspólne świętowanie – tym razem w zupełnie nowej formule i w szczególnej atmosferze.

W przestrzeniach poznańskiej Auli UAM na początku września zagości wielu znakomitych muzyków, którzy połączą swe siły z okazji niezwykłego wydarzenia - koncertu, którego celem jest uczczenie pamięci i twórczości znakomitej piosenkarki amerykańskiej, Whitney Houston. 1 września odbędzie się tam koncert „W Hołdzie Whitney Houston”, którego jednym ze sponsorów jest Kupiec Poznański.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformy Link Buildingu 

Wydarzenie uświetni czterech znakomitych wokalistów - Kasia Wilk, Hania Stach, Kuba Badach i Mietek Szcześniak, którzy wykonają piosenki Houston w aranżacjach Jacka Piskorza i Patryka Kraśniewskiego, przy akompaniamencie orkiestry l'AUTUNNO pod dyrekcją Adama Banaszaka, a także zespołu złożonego z najlepszych muzyków rozrywkowych.

Z okazji 11 urodzin Kupiec Poznański postanowił zaprosić do wspólnego świętowania podczas koncertu osoby, które przez 11 lat istnienia Centrum w sposób szczególny zapisały się w jego historii, wniosły wkład w jego rozwój i przyczyniły się do jego sukcesu. Po koncercie przewidziany jest koktajl urodzinowy. Organizatorami koncertu są epoznan.pl oraz agencja Good Taste. Więcej informacji o koncercie można znaleźć na stronie www.whitney.epoznan.pl.

Dla tych, którzy chcieliby uczestniczyć w tym wydarzeniu, Kupiec Poznański przewidział 11 podwójnych zaproszeń na koncert i koktajl urodzinowy, które będzie można wygrać w konkursie. Wystarczy w dniach 6-26 sierpnia zrobić zakupy w dowolnym sklepie Kupca Poznańskiego na kwotę 100 zł i wypełnić kupon konkursowy, odpowiadając na pytania związane z życiem i twórczością Whitney Houston.

Regulamin oraz szczegóły konkursu dostępne są na stronie www.kupiecpoznanski.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

About Ad Sp. z o.o.
http://aboutad.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »